W dziale | Co,gdzie...

Co, gdzie, kiedy…

Opublikowany 06.08.2016

 

 

21 stycznia godz. 17.00 – koncert świąteczny „Pastorałko nieś się biała”,  w sali widowiskowej Zespołu Szkół na 2 w Lubartowie przy ul. Chopina 6. Wystąpią wychowankowie pracowni muzycznej, tanecznej i teatralnej oraz Męska Grupa Wokalna „Chórtownia”. Koncert odbędzie się na rzecz Bianki Dzięcioł.

23 stycznia godz. 10.00 – XIII dziecięcy koncert pod nazwą: „Przedszkolaków kolędowanie”, który odbędzie się w dniu 23 stycznia 2018 r. od godziny 10:00 w Bazylice św. Anny w Lubartowie. Podczas koncertu wystąpią dzieci z lubartowskich przedszkoli oraz z oddziałów przedszkolnych szkół podstawowych. Celem koncertu jest:  popularyzacja kolęd i pastorałek wśród dzieci;  prezentacja dorobku artystycznego przedszkoli i szkół; promocja młodych talentów; rozwijanie zainteresowań dzieci tradycjami i obrzędami ludowymi. Organizatorem koncertu jest Rada Pedagogiczna Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Lubartowie.

 28 stycznia godz. 16.00 – Koncert Noworoczny Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubartowie w Lubartowskim Ośrodku Kultury. Koncert  pod batutą Andrzeja Zaręby. Gościnnie udział weźmie akordeonista Karol Kozak. Wstęp wolny.

 

 

 

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7611).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.