W dziale | Co,gdzie...

Mistrzostwa w pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów

Opublikowany 19.10.2018

27 października w godzinach 9.00-14.00 na pływalni MOSiR Lubartów odbędą się „VI Mistrzostwa w pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta Lubartowa”. Organizatorem zawodów jest Lubartowski Klub Pływacki SKALAR przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Lubartowie. Imprezę objął patronatem Burmistrz Miasta Lubartów Janusz Bodziacki.

Najmłodsza kategoria to rocznik 2011 i młodsi, najstarsza natomiast rocznik 2003-2001. W tym roku dodatkowo oprócz konkurencji indywidualnych, będą wyścigi sztafetowe 4x50m mix. Wstęp bezpłatny po uprzednim zgłoszeniu. Zgłoszenia zawodników wyłącznie drogą elektroniczną pod numerem telefonu 798752693 lub drogą mailową na adres lkp_skalar@onet.pl w treści:

jeżeli jest zgłoszenie do konkurencji indywidualnych: imię i nazwisko zawodnika, rocznik, klub/szkoła, konkurencje w których będzie startował (np. dowolny, grzbiet, klasyk),

jeżeli jest zgłoszenie sztafety: nazwa klubu lub szkoły, imiona i nazwiska zawodników, roczniki.

Zgodę rodziców/opiekunów na udział w zawodach prosimy dostarczyć w dniu zawodów w godzinach 8.00-9.00 do biura zawodów. Biuro zawodów czynne będzie w dniu 27 października 2018 r. od godziny 8.00 i mieścić się będzie przy barku na pływalni. Limit zgłoszeń do 150 uczestników. Decyduje kolejność zgłoszenia elektronicznego.

Dyplomy i medale dla pierwszych trzech zawodników i zawodniczek w każdej konkurencji i kategorii wiekowej oraz medale dla wszystkich uczestników za udział.

Impreza organizowana jest przy wsparciu finansowym Gminy Miasta Lubartów.

LKP Skalar

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6846).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.