W dziale | Fakty

100 lat pana Czesława Bigoraja

Opublikowany 02.11.2017

Pan Czesław Bigoraj z Lubartowa skończył 100 lat. Uroczystość z tej okazji zorganizowano 2 listopada w Urzędzie Miasta Lubartów. Były życzenia, gratulacje, kwiaty i czas na wspomnienia.

 

Pan Czesław Bigoraj jest trzecią osobą w Lubartowie, która przeżyła 100 lat. W uroczystości w ratuszu licznie uczestniczyła rodzina pana Czesława, dzieci, wnuki i prawnuki.Wzięli też udział przedstawiciele samorządu: burmistrz Janusz Bodziacki, sekretarz Anna Bielińska oraz kierownik USC Monika Derecka.

Chciałbym przekazać życzenia wszelkiej pomyślności, przede wszystkim zdrowia, jednocześnie w słowach pani premier i w moim adresie jest podziękowanie za to, że pan przez swoje życie zrobił dużo dla swojej rodziny i dla Lubartowa. Chcemy bardzo serdecznie podziękować za to wszystko. Najlepsze słowa wdzięczności i uszanowania – mówił burmistrz Janusz Bodziacki, przekazując kwiaty i upominek.

List gratulacyjny pan Czesław Bigoraj otrzymał od premier Beaty Szydło, w którym czytamy: „Z okazji wyjątkowego jubileuszu – Pana 100 urodzin – proszę przyjąć moje pozdrowienia oraz wyrazy głębokiego szacunku. Oby kolejne lata były szczęśliwe i radosne”. Życzenia przekazał także Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Podczas spotkania nie zabrakło tortu, poczęstunku i symbolicznej lampki szampana. Był również czas na refleksje i wspomnienia.

SN

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6754).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.