Angelika Czajka wygrywa w Kraśniku

W Kraśniku rozegrany został I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Skrzatek w Tenisie Stołowym oraz II Ogólnopolski Turniej o Puchar PZTS. Organizatorem zawodów był SKTS „2” Kraśnik. W zawodach wzięło udział ponad 150 uczestników z Lubelszczyzny oraz sąsiednich województw. Bardzo dużą przyjemną niespodziankę nasza najmłodsza zawodniczka 7-letnia Angelika Czajka. Zdecydowanie wygrywając kategorie skrzatek. Pokonała przeciwniczki z Dzierzkowic, Zamościa, Kraśnika i Chełma. Wychowanka trenera Pawła Pawlasa w nagrodę otrzymała piękny puchar, koszulkę sportową oraz cenna okładzinę . Gratulujemy tego sukcesu młodej zawodniczce, jej rodzicom oraz trenerowi. W turnieju Puchar PZTS młodzicy LUKS „Kłos” Wola Skromowska zajęli następujące miejsca: VII Jakub Nicpoń, Dawid Czajka i Kuba Obroślak 13-16 miejsce.

Seniorzy LUKS „Kłos” Wola Skromowska rozpoczęli rozgrywki II ligi prowadzonej przez LOZTS. Do tej pory rozegrali dwa mecze: zremisowali 5:5 w Lublinie z ATS AKANZA Lublin oraz przegrali 2:8 w Woli Skromowskiej w derbach powiatu z Lewartem. Skład drużyny: Patryk Kostecki, Krzysztof Olek Maciej Krasucki, Adrian Stachyra, Radosław Drewienkowski i Paweł Pawlas.

W VI Turnieju Grand Prix LZS rozegranym w Kłoczewie wzięło udział 15 członków LUKS „Kłos” Wola Skromowska. Najlepsze miejsca zajęli: VII Kuba Obroślak w młodzikach i Adrian Stachyra w seniorach.

W najbliższym czasie czekają zawodników kolejne mecze w II lidze, udział w VII Turnieju LZS, Igrzyska Dzieci i Młodzieży szkolnej oraz Drużynowe Mistrzostwa Szkolnych Klubów Sportowych.

W zawodach możemy startować dzięki środkom finansowym otrzymanym od Samorządu Gminy Firlej za co członkowie klubu są bardzo wdzięczni.