Bieg Caritas. Wyjaśniamy problem dotyczący wpłaty za bieg

Opublikowany 05.09.2014

Lubartów ma szansę pobić rekord w ilości zawodników startujących w Biegu Caritas. Bieg Sponsorowany odbędzie się już 7 września w Lubartowie w ramach I Półmaratonu Lubartowskiego i organizowany jest razem z Caritas Archidiecezji Lubelskiej.  Na liście 2-km biegu w Lubartowie liczba biegaczy wciąż rośnie.Czytelnicy, którzy chcą zostać sponsorami biegu zgłaszają nam jednak problem z wpłacaniem pieniędzy na konto Caritas poprzez bankowość elektroniczną.

Nie wszystkie banki są na liście płatności na stronie biegcaritas.pl . Zdarza się też, że połączenie z bankiem zostaje zerwane, wówczas rozpoczętego przelewu nie można powtórzyć. O wpłatę można oczywiście poprosić żonę, męża, kolegę, koleżankę, którzy mają dostęp do odpowiedniego, bankowego konta internetowego. W biurze prasowym Caritas ustaliliśmy jednak, że jeśli sponsorowi biegu przelew nie udał się, najprostszą metodą jest wpłata podczas I Pierwszego Półmaratonu Lubartowskiego w niedzielę 7 września do puszki Caritas. Na imprezie będzie specjalnie oznakowane stoisko. Tam należy podać imię i nazwisko swojego zawodnika, którego bieg sponsorujemy.

Zachęcamy do zapisów tych, którzy jeszcze się nie zapisali, bo przecież… to wszystko dla Julki. Przypominamy, że dystans do przebiegnięcia to 2 kilometry. Każdy z zarejestrowanych biegaczy szuka dobroczyńcy, który będzie sponsorował taki bieg. Wystarczy wpłacić minimalnie 30 złotych za 1 etap biegu, aby zrobić dobry uczynek. Wszystkie pieniądze bowiem, które wpłyną od sponsorów lubartowskiego biegu na konto Caritas, będą przeznaczone dla Julki Piskorskiej.
Wystarczy wejść na stronę biegcaritas.pl , a dokładnie na https://biegcaritas.pl/lista-zawodnikow/ – i wybrać bieg w Lubartowie na 2 km. Tam znajduje się lista naszych zawodników (z pewnością znacie nie jednego z nich. Przy nazwisku biegacza należy kliknąć „zostań sponsorem” i postępować dalej zgodnie z instrukcją.
Sponsorem czy biegaczem może zostać każdy. Także samemu można sponsorować swój bieg. Wszystkie biegi podzielone są na 5 etapów (każdy 400 metrów). Można zasponosorować 1 etap, kilka lub cały bieg. Są 2 kategorie biegów: biały (150 pln/30pln/etap), srebrny (500 pln/100 pln etap) i złoty (1000 pln/200 pln etap).
Przypominamy: pieniądze z biegu idą oczywiście dla Julci Piskorskiej. Do dzieła więc! 🙂

(J.A.)

bieg caritas

 

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7026).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.