W dziale | Fakty

Coraz więcej zniżek dla rodzin wielodzietnych

Opublikowany 18.11.2013

Pierwsi lubartowscy przedsiębiorcy zdecydowali się na oferowanie zniżek dla rodzin wielodzietnych w ramach miejskiego programu prorodzinnego. Ratusz do współpracy zaprasza kolejnych.

logo3Miasto  w ramach programu „Lubartowska Karta Dużej Rodziny3+ i Rodziny Zastępczej” podpisało porozumienie z „Super Kids” Sala Zabaw przy ul. Lubelskiej 75. Firma  w ramach partnerstwa dla posiadaczy karty gwarantuje 30% upustu na bilet wstępu do Sali Zabaw oraz 20% upustu na imprezy okolicznościowe (urodziny dzieci). Więcej informacji dotyczących korzystania z ulg w „Super Kids” można znaleźć na www.super-kids.pl.

Przypomnijmy, że 1 września ruszył program „Lubartowska Karta Dużej Rodziny 3+ i Rodziny Zastępczej”. Uchwała w tej sprawie została przyjęta przez Radę Miasta 23 kwietnia.

Z programu mogą korzystać rodziny wielodzietne oraz zastępcze zamieszkujące w Lubartowie i wychowujące co najmniej 3 dzieci  w wieku do18 lat. A także do 25 roku życia, gdy dziecko uczy się lub studiuje oraz w przypadku dzieci niepełnosprawnych.

Program gwarantuje dla nich 50 procentową zniżkę na korzystanie z obiektów MOSiR (miedzy innymi basenu, kortu tenisowego), lubartowskiego kina oraz obniżenie o połowę opłat za świadczenia udzielane przez przedszkola miejskie.

Miasto namawia też przedsiębiorców, aby dla „rodzin 3 plus” zapewnili bonifikaty na swój towar czy usługi. W zamian będą mogli między innymi posługiwać się specjalnym logo programu.

Chcemy pokazać, że są w Lubartowie są przedsiębiorcy, którzy chcą się podzielić swoim zyskiem z rodzinami w trudnej sytuacji. Liczę na to, że będzie to obustronna korzyść, poprzez zwiększenie obrotu. W biznesie obrót zwiększa zysk, dając korzyści finansowe. Włączenie się w ten program to duża nobilitacja dla przedsiębiorców wpływająca na pozytywny wizerunek firmy – powiedział w rozmowie z „Lubartowiakiem” burmistrz Janusz Bodziacki. (KW)

 

 

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (918).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.