W dziale | Fakty

Dyżury dla podatników JPK_VAT

Opublikowany 12.02.2018

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Lubartowie uprzejmie informuje, że w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej ułatwiającej mikroprzedsiębiorcom złożenie JPK_VAT w soboty
17 i 24 lutego 2018 r. w godzinach od 9:00 do 13:00
zorganizowane zostaną dyżury informacyjne dla podatników.

W trakcie dyżurów w Urzędzie Skarbowym przy ul. Mickiewicza 6, pok. 104 i 105 przeszkoleni pracownicy będą udzielać ogólnej informacji w zakresie Jednolitego Pliku Kontrolnego, wysyłki JPK_VAT oraz będą służyć praktyczną pomocą w zakresie obsługi narzędzi informatycznych wykorzystywanych do składania JPK_VAT. Natomiast w siedzibie urzędu przy ul. Legionów 55, pok. 3 i 4 podatnicy będą mogli potwierdzić bezpłatny Profil Zaufany umożliwiający autoryzację wysyłki JPK_VAT.

Ponadto w ramach akcji „Wtorki z JPK”w dniach 13 i 20 lutego br. odbędą się kolejne szkolenia na temat tworzenia i przesyłania plików JPK_VAT. Szkolenia rozpoczynają się o godzinie 12.00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Lubartowie przy ul. Legionów 55, sala nr 16.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o wcześniejsze zgłoszenie swojego uczestnictwa pod nr tel. 81 854 24 19.

Małgorzata Ostęp – Kierownik Referatu Referat Obsługi Bezpośredniej Urząd Skarbowy w Lubartowie

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (8502).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.