W dziale | Fakty

Dziś startuje L’Art Festiwal – podajemy program

Opublikowany 28.08.2014

PROGRAM L’ART FESTIWAL 2014
28-30 SIERPNIA LUBARTÓW

Informacje dotyczące ewentualnych zmian programowych na stronie wydarzenia na facebook’u. https://www.facebook.com/events/423356437767979/

28.08 CZWARTEK

15:00 – Kolorowy przemarsz przez miasto rozpoczynający L`ART Festiwal 2014 [Działania dodatkowe]

  • Teren Boiska treningowego Lewartu Lubartów ul. Parkowa

16:00 – 16:30 Bitwa o Kulturę! (na balony z wodą) [Działania dodatkowe]

  • Amfiteatr

16:30 – 17:50 Warsztaty Fotograficzne [Fotografia] / wymagane zapisy
17:50 – 18:20 In Limbo [Muzyka]
18:30 – 19:30 Hidden World [Muzyka]
20:30 – 21:30 Niżyński – Powroty – Jakub Szymczyna [Teatr]
21:45 – 02:45 Przegląd Filmów „Pasje”
– Przyjaciele na 33 obroty; Grzegorz Brzozowicz – 60 minut [Film]
– Grotowski-Flaszen; Małgorzata Dziewulska – 60 minut [Film]
– Pracowity żywot Ireny Santor; Bohdan Kezik – 30 minut [Film]
– Cisza, ciemność; Paweł Kędzierski – 20 minut [Film]
– Dziennik z podróży, Piotr Stasik – 60 minut [Film]
– Akademia Ruchu; Andrzej Sapija – 60 minut [Film]

  • Rynek II

10:00 – 22:00 – otwarty Skate Park [Sztuki Sportowe]

  • Cafe Piwnica

16:30 – 18:30 Spotkanie z Renatą Matusiak [Podróże]
18:45 – 20:00 Spotkanie z Grzegorzem Pawlakiem [Fotografia]
20:15 – 21:30 Spotkanie z Dawidem Ryskim [Plastyka]

29.08 PIĄTEK

  • Plac za parkiem

11:00 – 16:00 turniej Błotnej Piłki Nożnej [Sztuki Sportowe] /wymagane zapisy

  • Amfiteatr Miejski

12:00 – 16:00 Warsztaty Fotograficzne [Fotografia] /wymagane zapisy
12:30 – 14:30 warsztat teatralno-taneczny KOBIETA. „Cudowne Źrebię.”[Taniec]/ wymagane zapisy
16:00 – 16:50 SAMAYA [Muzyka]
17:30 – 18:40 CO-SOVEL [Muzyka]
19:10 – 20:10 MORIAH WOODS [Muzyka]
20:20 – 21:20 PETER J. BIRCH [Muzyka]
21:40 – 22:50 THE FRAIZ [Muzyka]
23:00 – 00.00 BAJZEL [Muzyka]

  • Plac Rynek II

10:00 – 22:00 – otwarty Skate Park [Sztuki Sportowe]
12:00 – 14:00 – Pokazy Gladio/MKS [Sztuki Sportowe]
15:00 – 16:00 – Pokazy Break Dance – East Side Breakerz [Taniec]
16:00 – 16:10 – Pokaz Freestyle Football – Paweł Wierzchowski [Sztuki Sportowe]
16:20 – 16:30 – Stunt rowerowy – pokaz MTB Pawła Pasierbowicza [Sztuki Sportowe]
16:45 – 17:45 – Pokazy Capoeira [Sztuki Sportowe]
18:00 – 18:10 – Pokaz Freestyle Football – Paweł Wierzchowski [Sztuki Sportowe]
18:20 – 18:30 – Stunt rowerowy – pokaz MTB Pawła Pasierbowicza [Sztuki Sportowe]
18:50 – 19:30 – Cudowne Źrebie [Teatr]
19:50 – 20:45 – Skończyły nam się dni – Spektakl zrealizowany w ramach koła naukowego W Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej w Białymstoku. [Teatr]
21:00 – 22:00 – H(2)O  – Teatr Strefa Otwarta z Wrocławia [Teatr]
22:00 – 1:00 Przegląd filmów zapomnianych i nigdy nie puszczanych w telewizji publicznej cz.I

– Plusy Dodatnie Plusy Ujemne; Grzegorz Braun – 48 minut [Film]
– Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać; Jerzy Zalewski – 150 minut [Film]

  • Plac przed pałacem

18:50 – 19:30 – Szafa Show – Fundacja Sztukmistrze [Sztuki Sportowe]
21:00 – 21:40 – Szafa Show – Fundacja Sztukmistrze [Sztuki Sportowe]

  • Cafe Piwnica

12:00 – 16:00 Gry planszowe [Działania dodatkowe]
16:15 – 17:30 Spotkanie z Piotrem Lisem [Fotografia]
17:30 – 18:45 Spotkanie z Zbigniewem Masternakiem [Literatura/Poezja]
19:00 – 20:30 Spotkanie z Karolem Zalewskim [Podróże]

30.08 SOBOTA

  •  Rynek II

10:00 – 22:00 – otwarty Skate Park [Sztuki Sportowe]
16:00 – 17:00 – Pokazy Break Dance – East Side Breakerz [Taniec]
17:00 – 17:55 – Go! – Teatr Terminus a Quo z Nowej Soli [Teatr]
18:00 – 19:00 – Celtomania [Taniec]
19:00 –19:30 – Obrotowość Drzwiczna – Teatr Na Niby [Teatr]
19:30 – 20:00 – Obiekt NIKT – Kacper Wesołowski [Teatr]
20:00 – 21:30 – Zwierzenia Bezrobotnego Aktora -Marcin Zarzeczny [Teatr]
19:00 – 22:00 – Echo – Konrad Kultys [Instalacje]
19:00 – 22:00 – Synestezja – Anna Figurska [Instalacje]

22:00 – 1:00 Przegląd filmów zapomnianych i nigdy nie puszczanych w telewizji publicznej cz.II

– Róg Czerskiej i Brackiej; Krzysztof Wojciechowski – 70 minut [Film]
– Pasażerka; Andrzej Munka – 62 minuty [Film]
– Oszołom; Jerzy Zalewski – 63 minuty [Film]

  • Scena przed Pałacem

16:00 – 17:10 SZTOSS + COOKIE SELECTA [Muzyka]
17:30 – 18:40 SYNDROM KRETA [Muzyka]
19:10 – 19:50 DZIOŁO [Muzyka]
21:00 – 22:30 SPECTACULAR + MIGHTY LION SOUND [Muzyka]
23:00 – 00:30 ŁONA i WEBBER [Muzyka]

  • Plac przed Pałacem

12:00 – 16:00 – Krwiobus [Działania dodatkowe]
19:50 – 20:35 – Kraina Ułudy – Teatr Terminus a Quo z Nowej Soli [Teatr]

  • Amfiteatr

10:00 – 14:00 Warsztaty Fotograficzne [Fotografia] /wymagane zapisy
15:00 – 17:00 Warsztaty Poi [Sztuki Sportowe] /wymagane zapisy
14:00 – 18:00 Warsztaty Tworzenia Zegarów z odpadów [Eko-ART]
14:00 – 14:20 ZALI/MATYJ/MAŁY [Muzyka]
14:20 – 15:00 ODYN [Muzyka]
15:00 – 15:40 STYGMAT [Muzyka]
15:40 – 16:20 PROWOKACJA [Muzyka]
16:20 – 17:00 SCZ FAMILIA [Muzyka]
17:20 – 17:50 CZESKI [Muzyka]
17:50 – 18:30 LAJT/TAFEL [Muzyka]
18:30 – 19:10 LAJON PGL [Muzyka]
19:10 – 19:50 OZZY [Muzyka]
19:50 – 20:30 TMS [Muzyka]
20:40 – 22:00 BUKA [Muzyka]

  • Cafe Piwnica

11:00 – 15:30 Gry planszowe [Działania dodatkowe]
15:30 – 17:00 Spotkanie z Aleksandrą Waszczuk [Podróże]
18:00 – 19:30 Spotkanie z Renatą Trybułą [Fotografia]

lart festiwal plakatto

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6559).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.