W dziale | Fakty

Dzisiaj 1 -sze urodziny Julki Piskorskiej. Wspólnie możemy jej pomóc

Opublikowany 24.07.2014

Dokładnie  dzisiaj (24 lipca) Julka Piskorska kończy jeden roczek. Z tej okazji zachęcamy do pomocy dla niej. Do tej pory rodzinie Julki udało się uzbierać 10 procent kwoty niezbędnej do wykonania operacji nóżek dziewczynki, która ma uchronić je przed amputacją.julka

Przypomnijmy, że Julka od urodzenia cierpi na bardzo rzadkie schorzenie. Grozi jej amputacja nóżek i poruszanie się za pomocą protez. Szansą na uratowanie nóżek jest kosztowna wieloetapowa operacja w USA. Musi ona być wykonana maksymalnie do 2 roku życia. Jej koszt to ponad 1 mln zł.

W pomoc Julce zaangażowało się wiele osób w Lubartowie. Organizowane były kiermasze w szkołach, trwa facebookowa licytacja. Pienądze na leczenie dziewczynki zbierano także podczas tegorocznego Biegu Pokój i Dobro, czy Święta Roweru. Jak się dowiedzieliśmy, na koncie Julki jest 140 tys. zł. Przed nami kolejna akcja na rzecz Julki podczas „Annowania” (od godz. 17) w najbliższą sobotę. Podarujmy Julce prezent na urodziny, wspólnie pomóżmy uratować jej nóżki.

Julka jest podopieczną Fundacji Dzieciom ” Zdążyć z Pomocą”. Każdy, kto chce pomoc Julce, może wpłacić pieniądze na jej konto: Fundacja Dzieciom ” Zdążyć z Pomocą” ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, Bank BPH S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 z dopiskiem 22349 Piskorska Julia- darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (918).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.