W dziale | Fakty

Filmy i Olimpiada na telebimie

Opublikowany 27.07.2012

Jeszcze nie przebrzmiały echa wspólnego oglądania EURO 2012 na miejskim telebimie w centrum Lubartowa, a już mamy kolejną okazję do wspólnego przeżywania emocji sportowych. Od piątku 27 lipca do niedzieli 12 sierpnia, na palcu przez ratuszem będzie można oglądać wszystkie transmitowane przez Telewizję Polską dyscypliny Olimpiady w Londynie (w piątek od godziny 21:55 zobaczymy otwarcie Igrzysk Olimpijskich). Transmisje będą się rozpoczynać codziennie o 9:30. Na telebimie zobaczymy każdą rozgrywaną dyscyplinę, w tym mecze polskich siatkarzy. Na placu zostaną ustawione ławeczki, można też przyjść z własnym krzesełkiem. To nie koniec atrakcji w centrum miasta. Wieczory z polską komedią na miejskim telebimie zorganizuje Lubartowski Ośrodek Kultury. W ramach Lubartowskiego Lata Filmowego będzie  można zobaczyć filmy:

27 lipca – „NIE MA MOCNYCH”,

3 sierpnia – „KOCHAJ ALBO RZUĆ”, 15 sierpnia – „E=mc2”,

24 sierpnia – „MIŚ” oraz 31 sierpnia – „NIE LUBIĘ PONIEDZIAŁKU”.

Wszystkie seanse od godz. 20:00

JP, (J.A.)
Aktualny Repertuar Kina Lewart:  >>>>>>http://www.kinolewart.yoyo.pl/<<<<<<<

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7104).


Skontaktuj się z autorem

Komentarze do artykułu (1)

  1. Elżbieta:

    Nie można by było zmienić formuły LLF i poszerzyć ją o filmy ambitniejsze? Nie można z góry zakładać, że cięższe gatunkowo filmy będą cieszyły się mniejszym powodzeniem wśród mieszkańców naszego miasta. W każdym razie Lubartowskiemu Ośrodkowi KULTURY tak nie uchodzi;)
    Nie tak, żebym ograniczała się tylko do krytyki. Proponuję oskarowego „Skrzypka na dachu” (i to bez żadnych aluzji i odniesień do osób i miejsca:))
    Po pierwsze – w Lubartowie żyło wiele osób pochodzenia żydowskiego i pomimo, że akcja musicalu nie toczy się na ziemiach polskich, lecz za naszą wschodnią granicą, mamy również swoje „marcowe migdały”. Poza tym, mocnym atutem tej ekranizacji jest muzyka.

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.