W dziale | Fakty

II LO na kuligu

Opublikowany 21.02.2017

Mimo niewielkiej odwilży zima wciąż trwa, więc aby wykorzystać w pełni jej uroki członkowie SKKT Azymut, działającego w II Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Firleja w Lubartowie, wzięli udział w kuligu zorganizowanym 9. lutego w Lasach Kozłowieckich. Mróz, śnieg, konie, sanie i ognisko stworzyły piękną, niemal baśniową scenerię.

Gdy przybyliśmy na miejsce, czekali już na nas organizatorzy zabawy, którzy przezornie przygotowali ognisko, przy którym mogliśmy choć trochę się ogrzać. Nie chcąc jednak marnować ani chwili, niemal natychmiast wsiedliśmy do sani i popędziliśmy przed siebie, podziwiając piękną, zaśnieżoną trasę. W połowie drogi zrobiliśmy krótki postój, który część z nas wykorzystała na śnieżne zabawy. Śmiechu było dużo, więc na trochę zapomnieliśmy o mrozie, który tego dnia mocno doskwierał. Po powrocie czekało na nas na ognisko i pieczenie kiełbasek, które smakowały jak mało kiedy. Gdy już się najedliśmy, jeszcze raz zasiedliśmy do sań i popędziliśmy w dalszą część trasy.

Kulig zdecydowanie się udał, zintegrował grupę i dał masę radości. Ogromne podziękowania składamy naszym nauczycielom: p. Katarzynie Płaszczewskiej, ks. Łukaszowi Włoskowi i p. Łukaszowi Wasylukowi, którzy zorganizowali kulig i sprawowali nad nami opiekę.

Materiał: II LO

File written by Adobe Photoshop? 5.0

File written by Adobe Photoshop? 5.0

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (5864).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.