W dziale | Fakty

II LO żegna maturzystów

Opublikowany 29.04.2015

W piątek 24 kwietnia mury II Liceum Ogólnokształcącego im. P. Firleja w Lubartowie opuścili uczniowie klas trzecich. Na uroczystości zakończenia roku szkolnego dla tegorocznych maturzystów społeczność liceum pożegnała rocznik 2012-2015.

W uroczystej atmosferze Dyrektor II LO Halina Zdunek, Wicedyrektor Teresa Rojek, Burmistrz Miasta Lubartów Janusz Bodziacki oraz Przewodniczący Rady Rodziców Dariusz Lipski pożegnali tegorocznych maturzystów, a także wręczyli nagrody tym, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem, osiągnęli duże sukcesy w olimpiadach i konkursach przedmiotowych oraz angażowali się w różnego rodzaju działalność prowadzoną przez II LO. Mimo że dla wielu osób był to smutny dzień, nie zabrakło także śmiechu. Uczniowie klas trzecich przygotowali krótkie komentarze odnośnie każdej klasy maturalnej, grupa artystów z ,,Projektu Y” zaprezentowała kilka utworów, muzyczne talenty ujawnili także nauczyciele i wychowawcy. Kolejny odcinek programu ,,Matura to bzdura” sprawdził, czego nauczyli się nasi absolwenci przez trzy lata pobytu w liceum.
Po oficjalnej części uroczystości nadszedł czas na ostatnie pożegnania z wychowawcami. W to piątkowe południe zakończyła się trzyletnia nauka, ciężka praca i wspaniała przygoda trzecioklasistów. Przed nimi nowy etap życia – pełen wyzwań oraz odpowiedzialnych i samodzielnych decyzji, jednak mamy nadzieję, że w ich pamięci pozostaną wspomnienia z tych trzech lat spędzonych w II LO, przyjaźnie tu nawiązane i wartości, w jakich wzrastali.
Społeczność naszej szkoły dziękuje za wszystko tym, którzy w tym roku opuszczają szkolne mury. Niech maj i zbliżające się egzaminy maturalne przyniosą Wam sukcesy i wymarzone wyniki, na które ciężko pracowaliście w trakcie trzyletniej nauki w II LO. Trzymamy za Was kciuki.

Katarzyna Cieniuch, klasa II f

1 - Glowne 1.1512 1.1613 1.1714 2 3 4 4 a 5 6 7 8 9 10 11

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6565).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.