W dziale | Fakty

II Mityng Pływacki o Puchar Niedźwiedziego Grodu

Opublikowany 26.05.2014

Lubartowscy zawodnicy zdobyli 4 medale w zawodach pływackich w Chełmie.

W sobotnie przedpołudnie 24 maja na pływalni I LO w Chełmie odbył się II Mityng Pływacki o „Puchar Niedźwiedziego Grodu”. Na starcie stanęło prawie 140 zawodników z 10 klubów województwa lubelskiego, z jednej szkoły (SP nr 8 Chełm), goście z Ukrainy oraz zawodnicy niezrzeszeni. W zawodach uczestniczyło 16 zawodników Lubartowskiego Klubu Pływackiego SKALAR.

skalar
Oto wyniki w poszczególnych konkurencjach, w których startowali zawodnicy z Lubartowa:

Dziewczęta

– 8 lat i młodsi na 25m stylem grzbietowym – I miejsce Wróblewska Kaja (czas 27.70s), V miejsce Waśkowicz Milena (czas 32.05s),

– 9 lat na 25m stylem grzbietowym – VII miejsce Wetoszka Alicja (czas 27.13s), VIII miejsce Gontarczyk Julia (czas 31.57s),

– 9 lat na 25m stylem dowolnym – VII miejsce Wetoszka Alicja (czas 27.15s), VIII miejsce Gontarczyk Julia (czas 27.76s),

– 10 lat na 25m stylem grzbietowym – VIII miejsce Polkowska Karolina (czas 25.67s), X miejsce Bylina Dagmara (czas 27.13s),

– 10 lat na 25m stylem dowolnym – VIII miejsce Bylina Dagmara (czas 23.76s), X miejsce Polkowska Karolina (czas 24.92s),

– 11-12 lat na 50m stylem grzbietowym – VII miejsce Bliźniuk Katarzyna (czas 51.10s), VIII miejsce Bryczek Wiktoria (czas 54.02s), IX miejsce Serwin Zuzanna (czas 57.39s),

– 11-12 lat na 50m stylem dowolnym – X miejsce Bliźniuk Katarzyna (czas 44.67s), XI miejsce Bryczek Wiktoria (czas 45.82s), XII miejsce Serwin Zuzanna (czas 46.39s),

– 13-14 lat na 50m stylem dowolnym – XII miejsce Gontarczyk Klaudia (czas 40.60s),

– 13-14 lat na 50m stylem klasycznym – VI miejsce Gontarczyk Klaudia (czas 48.84s),

Chłopcy

– 8 lat i młodsi na 25m stylem grzbietowym – IV miejsce Rafalski Maksymilian (czas 28.39s),

– 9 lat na 25m stylem grzbietowym – III miejsce Kowalski Hubert (czas 24.23s), V miejsce Cybul Bartłomiej (czas 25.05s), VI miejsce Smyk Mateusz (czas 25.64s),

– 9 lat na 25m stylem dowolnym – II miejsce Cybul Bartłomiej (czas 20.29s), III miejsce Smyk Mateusz (czas 21.80s), IV miejsce Kowalski Hubert (czas 21.89s),

– 11-12 lat na 50m stylem grzbietowym – IX miejsce Bielecki Michał (czas 51.70s),

– 11-12 lat na 50m stylem dowolnym – X miejsce Bielecki Michał (czas 41.26s),

– 13-14 lat na 50m stylem grzbietowym – X miejsce Kowalik Michał (czas 52.70s),

– 13-14 lat na 50m stylem dowolnym – XVIII miejsce Kowalik Michał (czas 46.70s).

LKP Skalar

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6054).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.