W dziale | Fakty

Konkurs ofert na wydarzenia promujące Lubartów

Opublikowany 21.01.2015

Burmistrz Miasta Lubartów ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań promocji Miasta Lubartów.Oferty można zgłaszać do 13 lutego.ratusz_2

Konkurs jest skierowany do „podmiotów niezaliczanych do sektora finansów publicznych i niedziałających w celu osiągnięcia zysku, podczas realizowanych przedsięwzięć o charakterze sportowym i sportowo – rekreacyjnym”.

Dla organizacji zainteresowanych uzyskaniem niezbędnych informacji organizowane jest  spotkanie informacyjno-szkoleniowe w sprawie konkursu w sali konferencyjnej Urzędu Miasta na parterze, które odbędzie się w dniu 30 stycznia 2015 roku w dwóch turach w godzinach 10:00-12:00 oraz 16:00-18:00.

W trakcie szkolenia uczestnicy otrzymają informacje o sposobie realizacji zadań publicznych objętych przedmiotowym konkursem w roku 2015, wskazówki dotyczące wypełniania oferty realizacji zadania publicznego oraz promocji projektów, a także uzyskają wyjaśnienia na temat ewaluacji i sprawozdawczości z wykonania zadania publicznego.

W celu potwierdzenia udziału w szkoleniu lub w razie ewentualnych pytań –  kontakt ze Stanowiskiem ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urząd Miasta Lubartów przy ul. Jana Pawła II 12, 21‑100 Lubartów, pokój nr 221, tel. 81 854 44 629, wop@um.lubartow.pl.

Więcej informacji i formularze do pobrania

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (918).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.