W dziale | Fakty

Konkurs plastyczny w SP4

Opublikowany 30.11.2020

XX Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – Nasz Papież” zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie. Nadesłano 620 prac plastycznych z 26 placówek oświatowych: przedszkoli, szkół podstawowych z terenu miasta Lubartowa, Lublina, powiatu lubartowskiego, oraz szkół z Rodziny Szkół Jana Pawła II Archidiecezji Lubelskiej.
Kategorie: „Przedszkolaki”, „Szkoły podstawowe, klasy I-III”, „Szkoły podstawowe, klasy IV-VI”, „Szkoły podstawowe, klasy VII-VIII”.

Uczestnicy Konkursu:
Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie
Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie
Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie
Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubartowie

Prywatne Przedszkole Casper w Lubartowie
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Małego Karola w Lisowie
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Jana Twardowskiego w Lubartowie
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie
Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie
Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w Lublinie
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tomaszowicach
Szkoła Podstawowa w Annoborze
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzostówce
Szkoła Podstawowa w Dębicy
Szkoła Podstawowa w Firleju
Szkoła Podstawowa w Górce Lubartowskiej
Szkoła Podstawowa w Katarzynie
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Niedźwiadzie
Szkoła Podstawowa w Nowodworze
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ostrowie Lubelskim
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w  Poizdowie

Szkoła Podstawowa w Rudnie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skrobowie
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie

NAGRODY:

Ogółem przyznano 97 nagród, w tym 96 indywidualnych i 1 zbiorową.

Kategoria „Przedszkolaki”

 NAGRODY INDYWIDUALNE:
Szkoła Podstawowa w Brzezinach: Julia Pisiołek, Marianna Woźniak– opiekun Paulina Puchała
Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie: Hanna Aftyka, Bartosz BBudzyński, Wiktoria Krawczyk – opiekunowie: Edyta Rydzewska, Anna Jemielniak;
Nina Cieślik – opiekunowie: Halina Kosior, Katarzyna Lipska
Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie: Gabriela Czarnecka, Martyna Komar – opiekun Renata Poznańska;
Jakub Onyszko – opiekun Klaudia Dadej;
Oliwia Koziej – opiekunowie: Paulina Sieńczak, Klaudia Dadej;
Laura Wójtowicz – opiekun Violetta Bronisz
Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie: Dagmara Bloch, Nadia Gryzek,
Maria Kwiatkowska, Tymoteusz Steć – opiekun Sylwia Wojnowska;
Nina Pszczoła, Anastazja Szlachta – opiekun Elżbieta Bystrzycka;
Lila Wronowska – opiekun Beata Romanek;
Anna Filipowska , Zuzanna Szczygieł – opiekun Gabriela Szewczyk
Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubartowie: Aleksandra Lenarciak, Jagoda Urban – opiekunowie: Bernarda Budzyńska, Barbara Woźniak
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie: Klaudia Michalak, Lena Michalak, Oliwia

Pytyś – opiekun Izabella Dybała

NAGRODA ZBIOROWA

Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie: Oliwia Aftyka, Iga Antoniak, Szymon Gadzała, Alicja Gumieniak, Kaja Turowska, Alan Woźniak  – opiekunowie: Ewa Kozicka, Patrycja Wójtowicz

Kategoria szkoły podstawowe, klasy I-III”

 NAGRODY INDYWIDUALNE:

Szkoła Podstawowa w Brzezinach: Zofia Ogrodowska, Wiktor Ogrodowski – opiekun Katarzyna Ogrodowska
Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie: Kacper Dudek – opiekun Agata Sidor
Szkoła Podstawowa w Rudnie: Gabriela Musiejuk, Szymon Sosnowski – opiekun Hanna Mcek
Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie:  Patrycja Chołomej, Antonina Nowak, Kacper Chabros, Julia Szeliga, Kay Weiss – opiekun Barbara Łomott;
Aleksandra Ferdynus, Maja Hołysz, Michał Woźniak – opiekun Beata Skawińska-Migacz;
Amelia Brzeska, Alicja Wrona – opiekun Hanna Borawska

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie: Zuzanna Długosz, Krystian Kozak, Antoni Misiura, Kornelia Ryszkowska – opiekun Izabella Dybała
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie: Aleksandra Puszkarska, Hubert Sowa – opiekunowie: Renata Stawinoga,  S. Marlena Zabłocka;
Martyna Chomicka – opiekun S. Marlena Zabłocka;
Julia Racka – opiekun Marcin Socha
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie: Aleksander Najda, Aleksandra Szeląg – opiekun Emilia Kamińska;
Joanna Pytka – opiekun Anna Sagan;
Julia Korneluk – opiekun Danuta Bogusz
Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie: Jakub  Wróblewski  – opiekunowie Anna Muzyka, Magdalena Budzyńska;
Magdalena Domińska, Jan Tatarski – opiekun Ilona Skałecka;
Maksymilian Misztal, Maria Ślifirczyk – opiekunowie: Gabriela Rogala, Julita Wasyluk;
Natalia Kowalczyk – opiekun Jolanta Antos;
Martyna Brzyska, Hanna Solecka – opiekun Katarzyna Tarnowska;
Weronika Aftyka, Franciszek Kubera, Lena Rachoń, Wojciech Rybicki,Wiktor Urban  – opiekunowie: Wiesława Szczygieł, Elżbieta Mitura;
Nadia Bułgajewska, Alicja Rossa – opiekun Renata Budzyńska;
Kornelia Sapieja, Jakub Polak – opiekunowie: Beata Lubińska-Sagan, Paulina Marzec

Kategoria „Szkoły podstawowe, klasy IV-VI”

NAGRODY INDYWIDUALNE:

Szkoła Podstawowa w Poizdowie: Marta Guz – opiekun Joanna Kołaczyńska
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skrobowie: Oliwia Lipińska  – opiekun Dorota Szczuchniak
Szkoła Podstawowa im.Wincentego Pallottiego w Lublinie: Helena Gardyńska – opiekun Małgorzata Górska
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie: Zuzanna Bocian, Kuba Kuśmirek, Ewa Szymak, Alicja Sztuk – opiekun Izabella Dybała;
Aleksandra Kozak, Zuzanna Marzęda – opiekun Edyta Weremczuk
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie: Kamila Dados – opiekun Marcin Socha,
Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie: Lena Mioduchowska, Judyta Pomorska, ArkadiuszWoźny, Klara Zdziennicka, Nadia Majcher, Krzysztof Krasoń, Antonina Borzęcka, Maja Kowalska – opiekun Anna Dudziak;
Stanisław Guz – opiekunowie  Anna Dudziak, Paulina Tomasiak

Kategoria „Szkoły podstawowe, klasy VII-VIII”

NAGRODY INDYWIDUALNE:

Szkoła Podstawowa w Annoborze: Damian Ochmański,Piotr Wojtyła – opiekun Paweł Urban
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skrobowie: Wiktoria Mitura, Paulina Wróbel  – opiekun Dorota Szczuchniak
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie: Amelia Zdunek – opiekun Edyta Weremczuk
Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie: Jagoda Krok, Rafał Rączka, Natalia Rusinek – opiekun Anna Dudziak;     Patrycja Stężycka – opiekunowie: Anna Dudziak, Małgorzata Ślifirczyk.

Wszystkim  nagrodzonym i ich opiekunom gratulujemy wysokiego poziomu artystycznego przygotowanych prac konkursowych. Dziękujemy za zwrócenie uwagi na hasło przewodnie tegorocznej edycji Konkursu –
cytat Jana Pawła II: „Tu, w tym mieście, w Wadowicach, wszystko się zaczęło.

I życie się zaczęło, i szkoła się zaczęła …”

Zapraszamy do udziału w Konkursie w 2021 roku.

SP4

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7605).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.