W dziale | Fakty

Konkurs recytatorski „Recytacje z … Noblem” – wyniki

Opublikowany 11.10.2017

Przez dwa dni 10 – 11 października trwały przesłuchania w XII edycji Miejskiego Konkursu Recytatorskiego „Recytacje z … Noblem” w Lubartowskim Ośrodku Kultury. Nagrodzono 8 osób, a wyróżnienia przyznano dla 26 osób.

Wyniki konkursu:

Jury w składzie: Emilia Kosek (przewodnicząca), Marek Danielkiewicz, Piotr Opolski, Sylwia Nowokuńska po wysłuchaniu 129 recytatorów (na 143 zgłoszonych), postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujących uczniów:

Szkoła Podstawowa nr 1

Nagroda

Iga Karczmarz, kl. I a, opiekun Modesta Szczęsna

Wyróżnienia

Jakub Kłoda, kl. I a, opiekun Modesta Szczęsna

Alicja Sztuk, kl. I a, opiekun Modesta Szczęsna

Miłosz Robak, kl. IV, opiekun Ewa Miduch

Wiktor Melchior, kl. VI e, opiekun Iga Mazurek Racka

Jakub Treger, kl. VI, opiekun Ewa Miduch

Szkoła Podstawowa nr 3

Nagroda

Weronika Puzon, kl. I e op. Krystyna Bunia – Maleszyk

Filip Radko, kl. II a, op. Agnieszka Poznańska

Aleksandra Kozak, kl. III d. op. Marta Widyńska

Piotr Najda, kl. VII e op. Grażyna Antoniuk

Wyróżnienia

Amelia Zyga, kl. II a op. Agnieszka Poznańska

Jakub Gaszewski, kl. II, op. Małgorzata Burzyńska

Patryk Woliński, kl. III, op. Marzena Łukasiewicz

Ksawery Kuźma, kl. III s op. Danuta Bogusz

Jagoda Bocheńska, kl. III f, op. Marta Mitura

Laura Derecka, kl. III f, op. Marta Mitura

Martyna Bućko, kl. IV d, op. Agata Borzęcka

Adrian Grabowski, kl. VI b, op. Cezary Bartoń

Alicja Wetoszka, kl. VI b, op. Cezary Bartoń

Alicja Tomasiak, gimnazjum, op. Urszula Dobosz-Chruścik

Michał Wielgos, kl. VII a, op. Grażyna Antoniuk

Szkoła Podstawowa nr 4

Wyróżnienia

Anna Wiśniewska, kl. V b, opiekun Anna Krzyżanowska

Martina Minardo, kl. IV a, opiekun Katarzyna Tarnowska

Zespół Szkół nr 2 im. Ks. Pawła K. Sanguszki

I Liceum Ogólnokształcące

Nagroda

Joanna Ziółkowska, kl. I d, opiekun Karolina Oleksiejuk

Wyróżnienia

Maciej Szczepański, kl. III d – LO, opiekun Beata Cieślak

Jakub Powałka, kl. I e – LO, opiekun Beata Cieślak

Piotr Adamczyk, kl. I – Technikum Informatyczne, opiekun Beata Cieślak

Kinga Kusyk, kl. I e – LO, opiekun Beata Cieślak

Alicja Kusyk, kl. I LO, opiekun Karolina Oleksiejuk

Natalia Rola, kl. I d LO, opiekun Karolina Oleksiejuk

II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja

Nagroda

Kinga Danił, kl. I a, opiekun Rafał Wrotkowski

Patrycja Kwaśniewska, kl. I a, opiekun Rafał Wrotkowski

Wyróżnienia

Sylwia Piątek, kl. III, opiekun Agnieszka Opolska

Natalia Florek, kl. II e, opiekun Justyna Świderska Niedobit

Jury wyraża gorące podziękowanie wszystkim nauczycielom i opiekunom za staranne przygotowanie uczniów do rywalizacji konkursowej.

 

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (4261).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.