W dziale | Fakty

Konkurs „Strofy miłości” – wyniki

Opublikowany 15.03.2019

Protokół z posiedzenia jury XIV edycji Miejskiego Konkursu Recytatorskiego „Strofy Miłości” z dnia 14 i 15 marca 2019 r.

Jury w składzie: Marek Danielkiewicz, Agnieszka Karpińska, Sylwia Cichoń, Emilia Kosek, po wysłuchaniu 125 recytatorów, postanowiło nagrodzić książkami następujących uczniów:

Nagrody otrzymali:

1. Kinga Danił – kl. II, II Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie, op. Aleksandra Solarz

2. Zuzanna Ziniuk – kl. I, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, op. Renata Stawinoga

3. Jakub Treger – kl. VII, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, op. Ewa Miduch

4. Alicja Derecka – kl. II, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, op. Anetta Bober

5. Piotr Najda – kl. VIII, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, op. Grażyna Antoniuk

6. Krzysztof Bartkowicz – kl. III Gimn, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, op. Kinga Kasprzak

7. Amelia Zyga – kl. III, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, op. Agnieszka Poznańska

8. Aleksandra Jaroszyńska- kl. I, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, op. Dorota Rola

9. Jakub Wesołowski- kl. I, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, op. Marta Mitura

10. Juliusz Zmysłowski- kl. II, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, op. Anna Wiącek

Komisja postanowiła wyróżnić następujące osoby:

Monika Mitura – kl. V, Szkoła Podstawowa w Kamionce, op. Iwona Samsel

Diana Mieśnik – kl. V, Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie, op. Katarzyna Tarnowska

Ksawery Fidut – kl. I, Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie, op. Ewelina Fidut

Lena Prudaczuk- kl. I, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, op. Dorota Rola

Milena Kozieł- kl. I, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, op. Dorota Rola

Szymon Ryng – kl. I, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, op. Renata Stawinoga

Aleksandra Sojka -kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, op. Maria Biernacka – Drabik

Julia Michaluk- kl. V, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, op. Maria Biernacka – Drabik

Milena Kukier- kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, op. Maria Biernacka – Drabik

Maciej Misztal- kl. V, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, op. Iga Mazurek – Racka

Miłosz Robak – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie op. Ewa Miduch

Bartosz Romaniuk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie op. Ewa Miduch

Stanisław Weremczuk- kl. II, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, op. Magdalena Kwiatkowska

Antoni Kozak- kl. I, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, op. Marta Widyńska

Maja Kowalczyk – kl. I, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, op. Edyta Biskup

Anna Woźniak – kl. I, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, op. Marzena Łukasiewicz

Stanisław Tarnowski- kl. I, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, op. Marzena Łukasiewicz

Piotr Woliński- kl. I, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, op. Marzena Łukasiewicz

Julia Szczerba – kl. I, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, op. Marta Majchrzak

Aleksandra Kozak- kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, op. Agata Borzęcka

Jan Tarnowski – kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, op. Katarzyna Tarnowska

Patryk Woliński- kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, op. Anna Machnio- Kasprowicz

Ksawery Kuźma- kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, op. Anna Kubicka

Jury informuje, że po odbiór 10 nagród książkowych należy zgłosić się do LOK w dniu 21 marca 2019 r. (czwartek) w godz. 9.00 – 14.00

Organizatorzy dziękują wszystkim pedagogom za znakomite przygotowanie uczniów do rywalizacji konkursowej.

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (5405).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.