W dziale | Fakty

Konsultacje dla lekarzy w Lubartowie z elektronicznych zwolnień lekarskich

Opublikowany 15.03.2018

Indywidualne konsultacje dla lekarzy z elektronicznych zwolnień lekarskich – to propozycja Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dla tych medyków, którym nie pasują terminy zbiorowych szkoleń. Od lipca lekarze będą mogli wystawiać wyłącznie e-zwolnienia.

ZUS organizuje wiele szkoleń dla lekarzy w swoich jednostkach oraz w przychodniach i szpitalach. Ale nie każdemu pasuje ich termin. Dlatego w wielu placówkach ZUS w regionie medycy mogą teraz umówić się na indywidualne przeszkolenie z e-zwolnień – także w Inspektoracie ZUS w Lubartowie.

Wystarczy wcześniej zadzwonić i umówić się na spotkanie. ZUS przyjmuje zgłoszenia pod numerem telefonu 81 854 63 38 lub e-mailem mariusz.michalski@zus.pl. Na przeszkolenie można umówić się w dni powszednie w godzinach 8.00-15.00. Lubartowski ZUS mieści się przy ul. Lipowej 6.

Podczas konsultacji lekarz będzie mógł zarejestrować się w Platformie Usług Elektronicznych ZUS, w której wystawia się e-zwolnienia. Pracownik ZUS zaprezentuje, jak wypełnić i podpisać zwolnienie. Pomoże też lekarzowi w pobraniu certyfikatu ZUS, który jest bezpłatną i wygodną metodą elektronicznego podpisywania zwolnień.

Małgorzata Korba, regionalny rzecznik ZUS

w województwie lubelskim

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6150).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.