W dziale | Fakty

Kulturalne Ferie w LOK

Opublikowany 21.02.2019

W Lubartowskim Ośrodku Kultury podczas dwóch tygodni ferii na dzieci i młodzież czekało szereg zajęć i atrakcji przygotowanych przez instruktorów prowadzących zajęcia.

 

Podczas ferii każdy mógł znaleźć coś dla siebie i spędzić miło czas wolny – kreatywnie i kulturalnie. Przez dwa tygodnie dzieci i młodzież codziennie mogły korzystać z szerokiej i bogatej oferty zajęć przygotowanej przez Lubartowski Ośrodek Kultury. Mogły wziąć udział w takich zajęciach jak: otwarte zajęcia gitarowe, zajęcia teatralne, plastyczne, zajęcia zumby. Były też zajęcia taneczne oraz zajęcia literacko – plastyczne ze Stanisławem Moniuszką. Dla miłośników tańca towarzyskiego odbyły się zajęcia, podczas których uczestnicy mogli poznać takie style tańca jak cza-cza, walc, rumba, salsa i wiele innych. Zajęcia zakończyły się 15 lutego turniejem tańca.

Dzieci i młodzież uczestniczyli również w zajęciach z hip-hopu. Ponadto w ferie dla najmłodszych odbywały sie zajęcia w Klubie Przedszkolaka i Szkolniaka, można było również zagrać w planszówki oraz sprawdzić swoje umiejętności zręcznościowe w zajęciach kuglarskich. Podczas ferii bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się seanse w kinie Lewart, sala była wypełniona po brzegi. Miłośnicy śpiewu mogli wziąć udział w zajęciach Akademii Ekspresji Wokalnej, śpiewu przy pianinie, otwartych warsztatach Atelier śpiewu-muzyka świata czy zajęciach z Kapelą Ludową Lubartowiacy oraz Chórem Ziemi Lubartowskiej. Jak co roku był feryjny turniej szachowy.

Emilia Kosek

 

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7605).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.