LUBARTÓW BIEGA

Lubartowscy biegacze mają za sobą kolejne starty w różnego rodzaju imprezach. Zebraliśmy dane na temat udziału mieszkańców Lubartowa w biegach, które odbyły się w ostatnim czasie.

Bieg barbórkowy

W niedzielę 1 grudnia odbył się XIII Ogólnopolski Bieg Barbórkowy Solidarności. Trasa długości 12,4 km wiodła z Bogdanki przez Nadrybie i Stefanów do Bogdanki. Bieg ukończyło 236 osób, w tym liczna grupa lubartowian. Oto miejsca zajęte przez naszych przedstawicieli: 8. Andrzej Orłowski, 36. Marcin Socha, 90. Józef Kaniewski, 110. Piotr Opolski, 120. Marek Litwinek, 134. Adam Zbiciak, 135. Jarosław Dobrzyński, 146. Agnieszka Szczepaniak, 159. Katarzyna Iwaniuk-Mroczek, 175. Marcin Kozak, 176. Roman Denisiuk, 189. Grzegorz Niewęgłowski, 194. Wiesław Kochalski, 198. Łukasz Domański, 200. Sławomir Rachoń, 235. Marta Pietruszka.

City Trail

W sobotę 14 grudnia w Lublinie odbył się trzeci bieg z serii City Trail Lublin. Łącznie rywalizowały 264 osoby, w tym liczna grupa lubartowian. Miejsca naszych biegaczy: 35. Sylwester Cybula (3 miejsce w kategorii M16), 113. Tomasz Machnikowski, 121. Bartosz Szczypiński, 133. Grzegorz Machnikowski, 147. Łukasz Goździcki, 151. Agnieszka Misztal (17 wśród kobiet, 4 miejsce w kategorii K40), 190. Marcin Symbor, 206. Małgorzata Machnikowska (41 wśród kobiet), 238. Ireneusz Machnikowski.

Mieli Chęć na Pięć

W niedzielę 15 grudnia odbył się bieg Chęć na Pięć Czechów Południowy. Trasę długości 5 kilometrów pokonały 634 osoby. W tej grupie byli liczni przedstawiciele Lubartowa. Najlepiej spisali się Tomasz Woźniak i Andrzej Orłowski, którzy zajęli odpowiednio 17 i 27 miejsce. Pozostali lubartowianie, którzy ukończyli bieg: 54. Marcin Socha, 177. Józef Kaniewski (4 miejsce w kategorii M60), 288. Kinga Zbiciak (22 wśród kobiet, 1 miejsce w kategorii K14), 288. Adam Zbiciak, 319. Tomasz Machnikowski, 320. Bartosz Szczypiński, 338. Paweł Turowski, 381. Grzegorz Machnikowski, 397. Jarosław Dobrzyński, 585. Ireneusz Machnikowski, 597. Dorota Świderek (127 wśród kobiet).