W dziale | Fakty

LUBARTÓW: POLICJANCI POSZUKUJĄ ŚWIADKÓW POTRĄCENIA ROWERZYSTY

Opublikowany 21.12.2015

Lubartowscy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, który miał miejsce 19 listopada w Nowej Woli. Osobowy opel zderzył się z rowerzystą który poniósł śmierć. Policjanci zwracają się w szczególności o kontakt z mężczyzną, który w chwili zdarzenia przejeżdżał samochodem typu bus i zatrzymał się, aby udzielić pomocy uczestnikom wypadku.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie poszukują świadków wypadku drogowego, który miał miejsce w Nowej Woli 19.11.2015 r o godzinie 5.30. Doszło tam do zderzenia osobowego opla i rowerzysty, który poniósł śmierć. Policjanci zwracają się w szczególności o kontakt z mężczyzną, który w chwili zdarzenia przejeżdżał samochodem typu bus i zatrzymał się, aby udzielić pomocy uczestnikom wypadku. Mężczyzna ten pozostawił do kontaktu swój numer telefonu, jednak jest on w tej chwili nieaktywny lub został błędnie zapisany.

Świadkowie proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubartowie pod numerem telefonu 997, 818526290 lub bezpośrednio z prowadzącym sprawę policjantem asp. szt. Adam Lech tel. 81 8526229.

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6900).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.