Lubartowska Liga Szachowa wznowiona

Lubartowska Liga Szachowa wznowiła swoje rozgrywki po dwumiesięcznej przerwie. Zawody rozegrano 30 września w Lubartowskim Ośrodku Kultury. Na starcie stanęło 28 szachistów m.in.: z Radzynia Podlaskiego, Lublina, Świdnika i Lubartowa. Rywalizowano na dystansie 7 rund przy czasie 10 minut na zawodnika +5 sekund bonusu za ruch. Zwyciężył Andrzej Rogoza wygrywając 6 pojedynków i jeden remisując. Z takim samym dorobkiem punktowym zawody ukończył Hubert Goławski z Radzynia Podlaskiego, trzeci był Rafał Bojczewski ze Świdnika z wynikiem 5 punktów.  W tegorocznych rozgrywkach zostało sklasyfikowanych już 54 zawodników.Poniżej prezentujemy klasyfikację  najlepszych szóstek  po 7 turniejach z 10 zaplanowanych.

3. Zielińska Anna – 1 pkt
    Do zawodów można jeszcze dołączyć.  Harmonogram październikowych otwartych turniejów organizowanych w Lubartowskim Ośrodku Kultury:
    V Drużynowe Mistrzostwa Miłośników Fantastyki – 7 październik – godzina 17:00
    Szachowa Liga Młodych Mistrzów (kategorie: do lat 7, do lat 9, do lat 11 i do lat 13) – 14 październik  – godzina 17:00
    Lubartowska Liga Szachowa – (8 z 10) – 29 październik – godzina 17:00