LUBARTOWSKIE ANNOWANIE – w sobotę 26 lipca

Opublikowany 17.07.2014

STANISŁAW SOYKA będzie gwiazdą wieczoru podczas Lubartowskiego Annowania, 26 lipca, na placu przed ratuszem miejskim w Lubartowie. Trzeci Zlot Anek stanie się wydarzeniem charytatywnym – pomożemy Julci Piskorskiej. Lubartowiak jest patronem medialnym Annowania. Szczegóły w zaproszeniu poniżej i na plakacie.

Kochane Anki, Anusie, Aneczki!
Lipiec w pełni, szykujemy się więc do kolejnego spotkania w ramach LUBARTOWSKIEGO ANNOWANIA, czyli TRZECIEGO ZLOTU ANEK.
Czekamy na Was 26 lipca. Już od godziny 17:00 zapewniamy atrakcje, zabawę, koncerty. Nie będziemy zdradzać wielu szczegółów tegorocznej imprezy, ale takiego spotkania jeszcze nie było! Każda z Ań znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy wszystkie Anny, Anny Marie, Marie Anny, z rodzinami, przyjaciółmi, znajomymi… Nasze spotkanie zakończy się koncertem Stanisława Soyki, a to jest artysta, którego nikomu nie trzeba przedstawiać.
Jeszcze jedna, bardzo ważna sprawa: podczas Annowania będziemy zbierać pieniądze dla Julci Piskorskiej z Lubartowa, dziewczynki z bardzo rzadką, wrodzoną wadą nóżek, która wymaga kosztownego, operacyjnego leczenia.
Zatem do spotkania w ostatnią sobotę lipca. Mamy nadzieję, że tym razem znów pobijemy rekord i przybędzie nas więcej niż w roku ubiegłym. Bo Anie są fajne.

ORGANIZATORAMI Annowania są: Burmistrz Miasta Lubartów oraz Parafia Świętej Anny.
WSPÓŁORGANIZATORAMI: Wolontariat Hospicyjny przy Hospicjum św. Anny w Lubartowie, Lubartowskie Towarzystwo Regionalne, Lubartowski Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Niech się serce obudzi” im. Jana Pawła II w Lubartowie, Stowarzyszenie „Alwernia” Franciszkańskie Dzieło Promocji Młodzieży i Rodziny, Gimnazjum nr 1 im KEN w Lubartowie.
WSPIERA NAS: DEPRO

ANNOWANIE_plakatA3-page-00122

O publikację informacji, udostępnianie, rozpowszechnianie, powielanie – prosi:
Lubartowski Ośrodek Kultury
Partner ds. Promocji

 

 

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7004).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.