W dziale | Fakty

Mistrzostwa Powiatu w pływaniu

Opublikowany 04.12.2018

Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w pływaniu miały miejsce 26 listopada na pływalni MOSiR Lubartów.

Igrzyska dzieci

Liczba zgłoszonych zawodników: 94

Pływanie sztafetowe punkty:

– dziewczęta

Miejsce

Szkoła

Opiekun

Czas

Punkty

I

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubartowie

Aleksandra Berger

1:53.24s

15

II

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lubartowie

Dariusz Podleśny

2:11.31s

13

III

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lubartowie

Wioletta Dessauer

2:13.84s

11

IV

Szkoła Podstawowa w Nowej Woli

Paweł Onyszko

2:26.40s

10

V

Szkoła Podstawowa w Łucce

Beata Piszcz

2:46.77s

9

– chłopcy

Miejsce

Szkoła

Opiekun

Czas

Punkty

I

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubartowie

Dariusz Klej

1:47.82s

15

II

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lubartowie

Wioletta Dessauer

1:59.76s

13

III

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lubartowie

Dariusz Podleśny

2:10.32s

11

IV

Szkoła Podstawowa w Firleju

Aneta Węgrzyn

2:16.79s

10

Szkoła Podstawowa w Łucce

Beata Piszcz

dyskwalifikacja

Pływanie indywidualne punkty:

– dziewczęta

Miejsce

Szkoła

Opiekun

Liczba pkt.

Punkty

I

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubartowie

Aleksandra Berger

50

15

II

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lubartowie

Dariusz Podleśny

18

13

III

Szkoła Podstawowa w Nowej Woli

Paweł Onyszko

12

11

IV

Szkoła Podstawowa Nr 1 Lubartowie

Wioletta Dessauer

5

10

V

Szkoła Podstawowa w Brzezinach

Monika Bronisz

4

9

VI

Szkoła Podstawowa w Firleju

Aneta Węgrzyn

3

7

Szkoła Podstawowa w Łucce

Beata Piszcz

3

7

Szkoła Podstawowa w Kamionce

Urszula Kuchciak-Smyk

3

7

– chłopcy

Miejsce

Szkoła

Opiekun

Liczba pkt.

Punkty

I

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubartowie

Dariusz Klej

69

15

II

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lubartowie

Wioletta Dessauer

28

13

III

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lubartowie

Dariusz Podleśny

20

11

IV

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

Jacek Garbacz

11

10

V

Szkoła Podstawowa w Nowej Woli

Paweł Onyszko

9

9

VI

Szkoła Podstawowa w Łucce

Beata Piszcz

3

7,5

Szkoła Podstawowa w Uścimowie

Jolanta Kiełbowicz

3

7,5

VIII

Szkoła Podstawowa w Kamionce

Urszula Kuchciak-Smyk

1

6

Wyniki poszczególnych konkurencji indywidualnych:

– styl motylkowy na 50m dziewcząt

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Punkty

I

Szabała Antonina

SP3 Lubartów

39.84s

4

II

Turska Rozalia

SP Kamionka

48.26s

3

III

Maluga Nina

SP3 Lubartów

54.76s

2

IV

Wiśniewska Anna

SP4 Lubartów

1:06.95s

1

Kostyła Kaja

SP3 Lubartów

dyskwalifikacja

– styl motylkowy na 50m chłopców

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Punkty

I

Urban Bartosz

SP3 Lubartów

40.41s

3

II

Kostyła Igor

SP3 Lubartów

41.02s

2

III

Brzyski Iwo

SP3 Lubartów

49.14s

1

– styl grzbietowy na 50m dziewcząt

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Punkty

I

Wróblewska Kaja

SP3 Lubartów

37.36s

5

II

Czerwoniak Maja

SP Nowa Wola

45.14s

4

III

Gajos Milena

SP3 Lubartów

46.78s

3

IV

Jędryszka Laura

SP Brzeziny

50.48s

2

V

Tomasiak Zofia

SP3 Lubartów

55.08s

1

– styl grzbietowy na 50m chłopców

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Punkty

I

Koziński Grzegorz

SP3 Lubartów

43.82s

9

II

Obodziński Antoni

SP3 Lubartów

46.28s

8

III

Guz Szymon

SP1 Lubartów

50.33s

7

IV

Wolski Oskar

SP1 Lubartów

52.76s

6

V

Gryzio Wojciech

SP Nowa Wola

56.62s

5

VI

Szczepaniak Mateusz

SP3 Lubartów

56.99s

4

VII

Maleszczyk Bartosz

SP Uścimów

57.12s

3

VIII

Romanek Radosław

SP4 Lubartów

1:01.98s

2

IX

Wiącek Hubert

SP Kamionka

1:09.69s

1

– styl klasyczny na 50m dziewcząt

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Punkty

I

Goleń Iga

SP3 Lubartów

45.79s

7

II

Paśnik Wiktoria

SP3 Lubartów

48.78s

6

III

Pożarowszczyk Michalina

SP1 Lubartów

54.50s

5

IV

Węgrzyn Weronika

SP3 Lubartów

59.22s

4

V

Krupa Aleksandra

SP4 Lubartów

1:03.87s

3

VI

Włosek Monika

SP Brzeziny

1:09.43s

2

VII

Krok Jagoda

SP4 Lubartów

1:11.72s

1

– styl klasyczny na 50m chłopców

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Punkty

I

Misztal Wojciech

SP3 Lubartów

52.56s

5

II

Kubik Kamil

SP3 Lubartów

52.70s

4

III

Czerniachowski Mikołaj

SP3 Lubartów

55.40s

3

IV

Błonka Bartosz

SP4 Lubartów

55.73s

2

V

Sienkiewicz Karol

SP1 Lubartów

1:08.62s

1

– styl dowolny na 50m dziewcząt

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Punkty

I

Podleśna Oliwia

SP4 Lubartów

36.22s

9

II

Waśkowicz Milena

SP Nowa Wola

40.52s

8

III

Szczygielska Hanna

SP3 Lubartów

47.20s

7

IV

Kuźma Hanna

SP3 Lubartów

48.99s

6

V

Czakon Kaja

SP3 Lubartów

50.21s

5

VI

Figat Julia

SP4 Lubartów

54.23s

4

VII

Tomaszewska Dominika

SP Łucka

56.66s

3

VIII

Rola Julia

SP Firlej

1:00.72s

2

IX

Rola Natalia

SP Firlej

1:17.82s

1

– styl dowolny na 50m chłopców

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Punkty

I

Czarnecki Wiktor

SP3 Lubartów

36.92s

12

II

Garbacz Igor

SP Ostrówek

37.27s

11

III

Lewtak Jan

SP3 Lubartów

38.39s

10

IV

Cholewa Alex

SP1 Lubartów

39.22s

9

V

Kisiel Jakub

SP3 Lubartów

40.25s

8

VI

Ślifirczyk Michał

SP4 Lubartów

45.55s

7

VII

Pojęta Piotr

SP4 Lubartów

47.09s

6

VIII

Błazucki Kacper

SP1 Lubartów

47.24s

5

IX

Kosowski Ksawery

SP Nowa Wola

49.25s

4

X

Wójcik Kacper

SP4 Lubartów

49.30s

3

XI

Mazurek Jakub

SP Łucka

58.43s

2

XII

Zbiciak Maksymilian

SP Łucka

1:01.75s

1

Do przeliczenia punktacji zastosowano tabelę właściwą:

Miejsce

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

XIII i dalsze

Punkty

15

13

11

10

9

8

7

6

5

4

3

2

1

Wszystkie drużyny uczestniczące w zawodach otrzymały dyplomy, dla najlepszej sztafety był puchar, w konkurencjach indywidualnych za miejsca I-III były dyplomy. Wszystkie nagrody ufundowane zostały przez Starostwo Powiatowe w Lubartowie. Awans do zawodów rejonowych wywalczyły w kategorii dziewcząt: SP3 Lubartów oraz SP4 Lubartów, w kategorii chłopców: SP3 Lubartów oraz SP1 Lubartów.

Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Lubartowie oraz Lubartowskim Klubem Pływackim SKALAR. Obsada sędziowska: sędzia główny – Dariusz Klej, sędzia startowy – Krzysztof Dec, sędziowie czasowi – Aleksandra Berger, Karol Sagan, Mariusz Suska, Iwona Tarkowska. Dyplomy nagrodzonym wręczał Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Lubartowie Pan Krzysztof Dec. Serdeczne podziękowania dla Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie Pana Janusza Sysy za udostępnienie pływalni na czas trwania zawodów. Nad całością czuwał Dariusz Klej.

Igrzyska młodzieży szkolnej

Liczba zgłoszonych zawodników: 61

Pływanie sztafetowe punkty:

– dziewczęta

Miejsce

Szkoła

Opiekun

Czas

Punkty

I

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubartowie

Mariusz Suska

1:50.99s

15

II

Szkoła Podstawowa w Łucce

Beata Piszcz

2:03.13s

13

III

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lubartowie

Jerzy Walczak

2:06.57s

11

– chłopcy

Miejsce

Szkoła

Opiekun

Czas

Punkty

I

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lubartowie

Jerzy Walczak

1:33.36s

15

II

Szkoła Podstawowa w Firleju

Sylwester Włoch

1:57.80s

13

III

Szkoła Podstawowa w Łucce

Beata Piszcz

1:59.76s

11

IV

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lubartowie

Dariusz Podleśny

2:00.72s

10

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubartowie

Krzysztof Dec

dyskwalifikacja

Pływanie indywidualne punkty:

– dziewczęta

Miejsce

Szkoła

Opiekun

Liczba pkt.

Punkty

I

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubartowie

Mariusz Suska

22

15

II

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lubartowie

Jerzy Walczak

7

13

III

Szkoła Podstawowa w Łucce

Beata Piszcz

6

11

– chłopcy

Miejsce

Szkoła

Opiekun

Liczba pkt.

Punkty

I

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubartowie

Krzysztof Dec

35

15

II

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lubartowie

Jerzy Walczak

33

13

III

Szkoła Podstawowa w Kamionce

Urszula Kuchciak-Smyk

10

11

IV

Szkoła Podstawowa w Łucce

Beata Piszcz

8

10

V

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lubartowie

Dariusz Podleśny

7

9

VI

Szkoła Podstawowa w Firleju

Sylwester Włoch

5

8

VII

Szkoła Podstawowa w Skrobowie

Henryk Libich

4

7

Wyniki poszczególnych konkurencji indywidualnych:

– styl motylkowy na 50m chłopców

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Punkty

I

Bąbol Szymon

SP1 Lubartów

38.30s

2

II

Pęksa Aleksander

SP4 Lubartów

40.83s

1

– styl grzbietowy na 50m dziewcząt

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Punkty

I

Baran Oliwia

SP3 Lubartów

47.40s

5

II

Winiarska Lena

SP3 Lubartów

50.53s

4

III

Budzyńska Oliwia

SP Łucka

53.13s

3

IV

Wróbel Wiktoria

SP Łucka

55.80s

2

V

Brynda Aleksandra

SP3 Lubartów

56.21s

1

– styl grzbietowy na 50m chłopców

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Punkty

I

Krupa Wiktor

SP1 Lubartów

40.96s

5

II

Cybul Bartłomiej

SP3 Lubartów

41.74s

4

III

Małyska Wiktor

SP1 Lubartów

42.82s

3

IV

Brzyski Bartosz

SP3 Lubartów

45.99s

2

V

Misiak Jan

SP3 Lubartów

47.57s

1

– styl klasyczny na 50m dziewcząt

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Punkty

I

Gliwka Alicja

SP1 Lubartów

51.76s

4

II

Gontarczyk Julia

SP3 Lubartów

56.33s

3

III

Kubik Klaudia

SP3 Lubartów

1:01.30s

2

IV

Borzęcka Klaudia

SP1 Lubartów

1:14.39s

1

– styl klasyczny na 50m chłopców

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Punkty

I

Kowalski Hubert

SP3 Lubartów

42.61s

7

II

Szyszko Maciej

SP1 Lubartów

43.46s

6

III

Kowalski Cezary

SP1 Lubartów

44.72s

5

IV

Czechowski Damian

SP1 Lubartów

48.96s

4

V

Grzelak Olaf

SP3 Lubartów

56.29s

3

VI

Woliński Jan

SP Łucka

1:00.07s

2

VII

Skrzypiec Aleksander

SP3 Lubartów

1:22.40s

1

– styl dowolny na 50m dziewcząt

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Punkty

I

Wetoszka Alicja

SP3 Lubartów

36.52s

4

II

Bryczek Wiktoria

SP3 Lubartów

38.28s

3

III

Guz Julia

SP1 Lubartów

39.82s

2

IV

Karpińska Aleksandra

SP Łucka

40.39s

1

Tomaszewska Alicja

SP Łucka

dyskwalifikacja

– styl dowolny na 50m chłopców

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Punkty

I

Smyk Mateusz

SP Kamionka

32.01s

10

II

Suska Michał

SP3 Lubartów

35.63s

9

III

Gajos Paweł

SP3 Lubartów

36.24s

8

IV

Szypulski Michał

SP1 Lubartów

38.12s

7

V

Szczepański Maciej

SP Łucka

39.20s

6

VI

Paśnik Patryk

SP Firlej

41.05s

5

VII

Obrośliński Patryk

SP Skrobów

41.63s

4

VIII

Grytczuk Igor

SP4 Lubartów

42.93s

3

IX

Wójcik Bartosz

SP4 Lubartów

50.77s

2

X

Piskorski Przemysław

SP4 Lubartów

52.91s

1

Włosek Maksymilian

SP3 Lubartów

dyskwalifikacja

Do przeliczenia punktacji zastosowano tabelę właściwą:

Miejsce

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

XIII i dalsze

Punkty

15

13

11

10

9

8

7

6

5

4

3

2

1

Wszystkie drużyny uczestniczące w zawodach otrzymały dyplomy, dla najlepszej sztafety był puchar, w konkurencjach indywidualnych za miejsca I-III były dyplomy. Wszystkie nagrody ufundowane zostały przez Starostwo Powiatowe w Lubartowie. Awans do zawodów rejonowych wywalczyły w kategorii dziewcząt: SP3 Lubartów oraz SP Łucka, w kategorii chłopców: SP1 Lubartów oraz SP Firlej.

Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Lubartowie oraz Lubartowskim Klubem Pływackim SKALAR. Obsada sędziowska: sędzia główny – Dariusz Klej, sędzia startowy – Krzysztof Dec, sędziowie czasowi – Aleksandra Berger, Karol Sagan, Mariusz Suska, Iwona Tarkowska. Dyplomy nagrodzonym wręczał Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Lubartowie Pan Krzysztof Dec. Serdeczne podziękowania dla Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie Pana Janusza Sysy za udostępnienie pływalni na czas trwania zawodów. Nad całością czuwał Dariusz Klej.

Licealiada

Liczba zgłoszonych zawodników: 36

Pływanie sztafetowe punkty:

– dziewczęta

Miejsce

Szkoła

Opiekun

Czas

Punkty

I

Zespół Szkół Nr 2 w Lubartowie

Małgorzata Mazurek-Filip

1:59.53s

15

– chłopcy

Miejsce

Szkoła

Opiekun

Czas

Punkty

I

Zespół Szkół Nr 2 w Lubartowie

Marek Kitliński

1:27.73s

15

II

II Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie

Marcin Świderek

1:28.27s

13

Pływanie indywidualne punkty:

– dziewczęta

Miejsce

Szkoła

Opiekun

Liczba pkt.

Punkty

I

II Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie

Urszula Jedut

9

15

II

Zespół Szkół Nr 2 w Lubartowie

Małgorzata Mazurek-Filip

6

13

III

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie

Włodzimierz Żurek

1

11

– chłopcy

Miejsce

Szkoła

Opiekun

Liczba pkt.

Punkty

I

II Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie

Marcin Świderek

20

14

Zespół Szkół Nr 2 w Lubartowie

Marek Kitliński

20

14

III

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie

Włodzimierz Żurek

3

11

Wyniki poszczególnych konkurencji indywidualnych:

– styl motylkowy na 50m chłopców

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Punkty

I

Matyjaszczyk Jakub

ZS2 Lubartów

35.93s

2

II

Grzegorczyk Jakub

ZS2 Lubartów

44.23s

1

– styl grzbietowy na 50m chłopców

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Punkty

I

Wasilewski Michał

ZS2 Lubartów

43.02s

5

II

Kornacki Albert

II LO Lubartów

43.57s

4

III

Dawidek Rafał

ZS2 Lubartów

44.55s

3

IV

Zdziobłowski Dawid

RCEZ Lubartów

47.16s

2

V

Budzyński Jakub

II LO Lubartów

55.16s

1

– styl klasyczny na 50m dziewcząt

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Punkty

I

Gontarczyk Klaudia

II LO Lubartów

49.02s

3

II

Lipska Anna

II LO Lubartów

52.78s

2

III

Skałecka Martyna

ZS2 Lubartów

1:04.05s

1

– styl klasyczny na 50m chłopców

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Punkty

I

Fierzbik Oskar

ZS2 Lubartów

33.87s

4

II

Włodarczyk Mateusz

II LO Lubartów

45.14s

3

III

Urban Jan

II LO Lubartów

48.37s

2

IV

Bobiarski Jakub

II LO Lubartów

52.16s

1

Liżewski Kacper

ZS2 Lubartów

dyskwalifikacja

– styl dowolny na 50m dziewcząt

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Punkty

I

Waśkowicz Alicja

II LO Lubartów

36.22s

4

II

Bubnowicz Klaudia

ZS2 Lubartów

39.98s

3

III

Imgrond Daria

ZS2 Lubartów

41.33s

2

IV

Sobijanek Wiktoria

RCEZ Lubartów

43.75s

1

– styl dowolny na 50m chłopców

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Punkty

I

Bielecki Michał

II LO Lubartów

27.43s

5

II

Grzeszczak Filip

II LO Lubartów

30.38s

4

III

Mirończuk Patryk

ZS2 Lubartów

33.21s

3

IV

Barszczyk Michał

ZS2 Lubartów

34.33s

2

V

Sowa Maksymilian

RCEZ Lubartów

41.00s

1

Tabała Mateusz

II LO Lubartów

dyskwalifikacja

Gdula Ireneusz

RCEZ Lubartów

dyskwalifikacja

Do przeliczenia punktacji zastosowano tabelę właściwą:

Miejsce

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

XIII i dalsze

Punkty

15

13

11

10

9

8

7

6

5

4

3

2

1

Wszystkie drużyny uczestniczące w zawodach otrzymały dyplomy, dla najlepszej sztafety był puchar, w konkurencjach indywidualnych za miejsca I-III były dyplomy. Wszystkie nagrody ufundowane zostały przez Starostwo Powiatowe w Lubartowie. Awans do zawodów rejonowych wywalczyły w kategorii dziewcząt: ZS2 Lubartów, w kategorii chłopców: ZS 2 Lubartów oraz II LO Lubartów.

Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Lubartowie oraz Lubartowskim Klubem Pływackim SKALAR. Obsada sędziowska: sędzia główny – Dariusz Klej, sędzia startowy – Krzysztof Dec, sędziowie czasowi – Aleksandra Berger, Karol Sagan, Mariusz Suska, Iwona Tarkowska. Dyplomy nagrodzonym wręczał Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Lubartowie Pan Krzysztof Dec. Serdeczne podziękowania dla Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie Pana Janusza Sysy za udostępnienie pływalni na czas trwania zawodów. Nad całością czuwał Dariusz Klej.

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (5122).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.