W dziale | Fakty, Sport

Młodzi piłkarze na obozie sportowym

Opublikowany 27.08.2014

W dniach 11-16 sierpnia piłkarska drużyna trampkarzy młodszych (rocznik 2001) MOSiR Lubartów prowadzona przez trenera Marka Och przebywała na zgrupowaniu w Krasnymstawie. Dziewiętnastu zawodników miało do dyspozycji boisko trawiaste oraz ze sztuczną nawierzchnią, gdzie odbywały się zajęcia treningowe.MOSiR Lubartów (1)

Zespół rozegrał także trzy gry kontrolne: chłopcy dwukrotnie (0:3 i 0:6) przegrali ze Startem Krasnystaw – rocznik 2000 oraz zremisowali 2:2 (gole Jakuba Laskowskiego oraz Kacpra Ziemskiego) z Jedynką Krasnystaw – rocznik 2002. W ramach odnowy biologicznej drużyna korzystała z miejskiego basenu. W czasie pobytu w Krasnymstawie zespół udał się także do kina na projekcję najnowszego dokumentu o polskich siatkarzach pt. „Drużyna”. Na zakończenie obozu, w drodze powrotnej cała ekipa młodych piłkarzy MOSiR Lubartów zatrzymała się w Łęcznej, gdzie odbywało się spotkanie Ekstraklasy Górnik Łęczna – Zawisza Bydgoszcz. Chłopcy gorąco dopingowali zespół gospodarzy, i na pewno w jakimś stopniu pomogli Górnikowi w odniesieniu zwycięstwa nad Zawiszą aż 5:2.
– Jestem bardzo zadowolony z pobytu w Krasnymstawie. Warunki mieszkaniowe w internacie były bardzo dobre, jedzenie także wszystkim smakowało. Obóz mimo, że krótki, był bardzo intensywny. Treningi, sparingi, basen – natłok zajęć sprawiał, że czasu wolnego było niewiele. Najważniejsze, że wszystko co sobie zaplanowałem przed wyjazdem zostało zrealizowane w stu procentach. Kończąca obóz wizyta zespołu na meczu Ekstraklasy w Łęcznej na pewno zostawiła wiele pozytywnych wspomnień i emocji. Mam nadzieję, że praca wykonana na zgrupowaniu będzie procentować już w zbliżającym się lada chwila nowym sezonie 2014/2015. Chciałbym bardzo podziękować rodzicom zawodników za nieocenioną pomoc w organizacji obozu, a także kliku firmom za finansowe wsparcie: Optyk Styl, Ośrodek Szkolenia Kierowców Osior, Kamieniarstwo Wysocki powiedział trener Marek Och.
ig

fot: MOSiR Lubartów

Stoją od lewej: Maciej Gątarski, Jakub Guz, Konrad Kozieł, Michał Białek, Damian Drozd, Maciej Szczygieł, Karol Olejnik, Dominik Denka, Jakub Laskowski, Piotr Kolibski, trener Marek Och. Siedzą od lewej: Piotr Danicki, Paweł Chwalisz, Mateusz Sowisz, Jakub Dyjakiewicz, Kacper Domownik, Mikołaj Zagojski, Jan Kolano, Jakub Jezior, Kacper Ziemski.

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (918).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.