W dziale | Fakty

Młodzieżowe wędkowanie

Opublikowany 12.05.2014

W lubartowskim parku 30 kwietnia zorganizowano z Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Indywidualnym i Drużynowym Wędkarstwie Spławikowym Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych .

Po kilkugodzinnych zmaganiach, wszystkie startujące w zawodach szkoły otrzymały dyplomy, a trzy najlepsze w każdej kategorii – puchary, ufundowane ze środków przekazanych ze Starostwa Powiatowego w Lubartowie. Trzech najskuteczniejszych wędkarzy w każdej kategorii otrzymało pamiątkowe statuetki, a 6 najlepszych  – także w każdej kategorii – nagrody rzeczowe. Statuetki i nagrody rzeczowe zakupiono ze środków przekazanych przez Urząd Miasta Lubartów oraz ze środków własnych Koła PZW „Lubartów Staw”. Sędzią głównym zawodów był Wiceprezes Koła PZW „Lubartów Staw” Grzegorz Łabęcki.  Stanowiska na zawody przygotował Wiktor Bełczącki. Organizatorzy:  Powiatowy SZS Lubartów, Koło PZW „Lubartów Staw” i MOSiR Lubartów, serdecznie dziękują Adzie Gierach i Agacie Simoniuk, za pomoc w przebiegu zawodów.

Ryby 2014 Lubartów

Poniżej szczegółowe wyniki

 Punktacja drużynowa

 Gimnazjada

 

I

miejsce

Gimnazjum nr 1 w Lubartowie (I zespół)

720

15

II

miejsce

Gimnazjum w Firleju

610

13

III

miejsce

Gimnazjum w Kocku

240

11

IV-X

miejsce

Gimnazjum nr 1 w Lubartowie (II zespół)

0

7

IV-X

miejsce

Gimnazjum nr 2 w Lubartowie (I zespół)

0

7

IV-X

miejsce

Gimnazjum nr 2 w Lubartowie (II zespół)

0

7

IV-X

miejsce

Gimnazjum w Uścimowie

0

7

IV-X

miejsce

Gimnazjum w Skrobowie

0

7

IV-X

miejsce

Gimnazjum w Łucce

0

7

IV-X

miejsce

Gimnazjum Sportowe w Lubartowie

0

7

Zespół z Gimnazjum nr 1 w Lubartowie występował w następującym składzie: Adrian Pękala, Kacper Bordzoł i Szymon Duda (opiekun Wioletta Dessauer).

 

Licealiada

I

miejsce

Zespół Szkół nr 2 w Lubartowie (II zespół)

8960

15

II

miejsce

Zespół Szkół nr 2 w Lubartowie (I zespół)

3050

13

III

miejsce

RCEZ w Lubartowie (I zespół)

2750

11

IV

miejsce

RCEZ w Lubartowie (II zespół)

980

10

V

miejsce

II LO w Lubartowie (I zespół)

280

9

VI

miejsce

Zespół Szkół w Ostrowie Lubelskim

200

8

VII

miejsce

II LO w Lubartowie (II zespół)

0

7

Zespół z ZS 2 w Lubartowie występował w następującym składzie: Bartek Aftyka, Marcin Rola i Kamil Sowiński (opiekun Artur Staszek).

Punktacja indywidualna

Gimnazjada

I

miejsce

Duda Szymon

720

II

miejsce

Bogusz Karol

580

III

miejsce

Witek Szymon

120

IV

miejsce

Nicpoń Konrad

100

V

miejsce

Kubicki Kamil

30

VI

miejsce

Partyka Oskar

20

Licealiada

I

miejsce

Aftyka Bartek

4810

II

miejsce

Rola Marcin

3120

III

miejsce

Zdunek Jarosław

2750

IV

miejsce

Sobolewski Bartek

1890

V

miejsce

Pękala Patryk

1160

VI

miejsce

Sowiński Kamil

1030

DSC_4525 DSC_4527 DSC_4529 DSC_4530 DSC_4531 DSC_4533 DSC_4536 DSC_4538 DSC_4539 DSC_4540 DSC_4541 DSC_4542 DSC_4543 DSC_4544 DSC_4548 DSC_4550 DSC_4552 DSC_4553 DSC_4554 DSC_4555 DSC_4558 DSC_4561 DSC_4563 DSC_4569 DSC_4571 DSC_4573

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (5968).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.