W dziale | Fakty

MOSIRKI ZAGRAŁY W DWÓCH TURNIEJACH HALOWYCH

Opublikowany 03.12.2021

W dwa ostatnie weekendy listopada piłkarki z MOSiR Lubartów wzięły udział w dwóch turniejach halowych. W obu zaprezentowały się z bardzo dobrej strony.

W sobotę 20 listopada podopieczne Krzysztofa Skomry wystąpiły w Warszawie w II Wilanowskim Turnieju Halowym Kobiet w piłce nożnej. Lubartowianki w stawce ośmiu drużyn z Warszawy, Radomia, Lubartowa i Płocka zajęły piąte miejsce. Stało się tak, mimo, że „mosirki” nie przegrały żadnego spotkania w trakcie turnieju.

Ostatni weekend listopada piłkarki MOSiR Lubartów spędziły podczas bardzo dobrze obsadzonego XVI Halowego Turnieju Piłki Nożnej Kobiet im. Antoniego Barwińskiego w Tarnowie. Lubartowianki skorzystały z zaproszenia klubu Tarnovia Tarnów, grającego na poziomie Ekstraligi i 3 ligi. MOSiR Lubartów był jednym z ośmiu uczestników z całej Polski. Pierwszego dnia nasze panie rozegrały mecze grupowe, m.in. z ekstraligowym zespołem z Tarnowa. Prezentując bardzo dobrą dyspozycję przeszły do półfinałów rozgrywanych kolejnego dnia. Grając systemem „każdy z każdym” miały okazję grać z uznanymi markami kobiecego futbolu z Krakowa, Staszówki Jelnej czy Tarnowa. Ostatecznie podopieczne Krzysztofa Skomry zakończyły rywalizację na czwartym miejscu.

ig

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (8502).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.