W dziale | Fakty

Od września – nowy grafik na basenie

Opublikowany 27.08.2015

Od miesiąca września zmieniamy grafik wykorzystania pływalni MOSiR, po miesięcznym wakacyjnym okresie jej funkcjonowania. W związku z rozpoczęciem nauki, dostosowujemy poranne godziny jej otwarcia do godzin lekcyjnych w SP3 i II LO. Pływalnię udostępniamy na wejścia na bilety i dla sekcji pływackich klubów sportowych już od godziny 6.30. Kolejne 2 godziny przeznaczone są dla dwóch pływackich klas sportowych SP3. Od godziny 8.50 – podobnie, jak było to w roku ubiegłym – będą wejścia na bilety. Czas przedpołudniowy i wczesny popołudniowy – to czas dla lubartowskich szkół, które wyraziły chęć korzystania z pływalni, tj. SP3, II LO, SP1 i G1. Kolejnymi użytkownikami będą kluby promujące pływanie, szkoły spoza Lubartowa i zakłady pracy.

Od godziny 17.45 udostępniamy pływalnię na wejścia na bilety. Będą to trzy kolejne godziny, a więc jedna więcej niż w roku ubiegłym.

W związku z dużą liczbą głosów osób korzystających z pływalni na utrudnienia w pływaniu przez osoby uczące się pływać z instruktorem, postanowiliśmy dopuścić taką możliwość na godzinie 17.45 – 18.30, po wykupieniu odpowiednich biletów przez instruktora i uczącego się pływać. Na kolejnych dwóch godzinach – 18.35-19.20 i 19.25-20.10, obowiązywał będzie bezwzględny zakaz prowadzenia nauki pływania. Da to możliwość bezpiecznego i bezkolizyjnego pływania wszystkim chętnym. Ostatnia godzina funkcjonowania basenu przeznaczona jest pod wynajmy.

W soboty – podobnie jak w latach ubiegłych – od godziny 7.45 będą wejścia na bilety oraz możliwość nauki pływania w zajęciach prowadzonych przez pływackie kluby sportowe.

W niedzielę w miesiącu wrześniu pływalnia będzie nieczynna. Udostępnimy ją zapewne od listopada.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

foto:archiwum

basen one

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6444).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.