W dziale | Fakty

PAPIESKI KONKURS PLASTYCZNY

Opublikowany 18.10.2013

Po raz trzynasty Szkoła Podstawowa nr w 4 w Lubartowie zorganizowała konkurs plastyczny poświęcony swojemu patronowi – bł. Janowi Pawłowi II.  Powiatowy Konkurs Plastyczny „Jan Paweł  II – Nasz Papież” co roku cieszy się niesłabnącym powodzeniem.

Na konkurs nadesłano 725 prac plastycznych z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów miasta Lubartowa, Lublina oraz powiatu lubartowskiego.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy wysokiego poziomu artystycznego  przygotowanych prac konkursowych – mówił podczas rozstrzygnięcia konkursu Krzysztof Świć, dyrektor SP nr 4 w Lubartowie im. Jana Pawła II. –  Dziękujemy za zwrócenie uwagi na ponadczasowe treści i przesłanie ku dążeniu do dobra, prawdy i piękna.

Konkurs odbywał się w czterech kategoriach: „Przedszkolaki”, „Szkoły podstawowe, klasy I-III”, „Szkoły podstawowe, klasy IV-VI”, „Gimnazja”. Ogółem przyznano 92 nagrody  indywidualne oraz 3 zbiorowe.

Sponsorzy konkursu: Urząd Miasta w Lubartowie, Ks. Proboszcz Stanisław Rząsa, Ks. Wikary Paweł Kościuk, Agnieszka i Piotr Andrzejkiewicz, Małgorzata i Sławomir Bieleccy, Renata i Zdzisław Brodawka, Anna Ciszek i Małgorzata Mazurek-Hamadani, Andrzej Kozak, Piotr Kusyk, Anna i Eugeniusz Romanek, Jadwiga i Sławomir Siwek, Krystyna i Czesław Sternik, Rada Rodziców SP 4 w Lubartowie.

 

Kategoria „Przedszkolaki”
NAGRODY INDYWIDUALNE:
Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie: Bartosz Wójtowicz – opiekunowie: Grażyna Korowaj, Renata Stawinoga
Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie: Olga Pawłowska – opiekun Katarzyna Świniarska; Natalia Rusinek, Maja Wiącek – opiekun Anna Łyszcz
Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie: Kaja Wróblewska, Patrycja Zdunek – opiekun Małgorzata Misiak
Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubartowie: Maria Małyska – opiekunowie: Marta Matyjaszczyk, Barbara Woźniak: Wiktoria Paśnik, Zosia Tomasiak – opiekunowie: Maria Różecka, Barbara Woźniak
Prywatne Przedszkole CASPER w Lubartowie: Zofia Przytocka – opiekun Agnieszka Prędkiewicz; Małgorzata Topyła – opiekun Magda Białoszewska
Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole „Motylek” w Lubartowie: Zuzanna Szymczak, Maciej Misztal – opiekunowie: Agata Zyga, Iga Mazurek-Racka
Przedszkole Prywatne „Akademia Przedszkolaka” w Lubartowie: Dominika Świerżewska – opiekunowie: Agnieszka Wójcicka, Zofia Karwat
Szkoła Podstawowa w Annoborze: Hanna Wierzchoń – opiekun Joanna Sternik – Nagroda Ks.Wikarego Pawła Kościuka
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie: Hanna Sobich – opiekun Katarzyna Bocian
– Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie: Diana Mieśnik, Szymon Widyński – opiekunowie: Katarzyna Pawińska, Barbara Nowakowska
NAGRODY ZBIOROWE:
– Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie: grupa „Jeżyki” – opiekunowie: Grażyna Korowaj, Renata Stawinoga – Nagroda Ks. Proboszcza Stanisława Rząsy
– Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubartowie: Dominika Świderska i Natalia Świderska – opiekunowie: Marta Matyjaszczyk, Barbara Woźniak

 

Kategoria „Szkoły podstawowe, klasy I-III”
NAGRODY INDYWIDUALNE:
– Szkoła Podstawowa w Annoborze:
Ola Sobstyn – opiekun Wiesława Woźniak
– Szkoła Podstawowa w Dębicy: Kamil Siwek – opiekun Barbara Rola
– Szkoła Podstawowa w Firleju: Julia Dudek – opiekun Beata Adamczyk
– Szkoła Podstawowa w Katarzynie: Michał Maciak – opiekun Hanna Piskorska
– Szkoła Podstawowa w Rozkopaczewie: Katarzyna Szalast – opiekun Andrzej Dąbkowski
– Szkoła Podstawowa w Sernikach: Natalia Listosz – opiekun Magdalena Miąc; Wojciech Zagajski – opiekun Danuta Wlazły
– Szkoła Podstawowa w Woli Sernickiej: Alicja Mierzwińska – opiekun Anna Tchórz
– Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie: Lena Łagoźna, Aleksandra Siwiec, Franciszek Chwedończuk – opiekun Barbara Jabłońska – Łomott; Nicola Jakubczak, Julia Kwiatkowska – opiekun Hanna Borawska; Klaudia Kramek, Klaudia Olechnowicz, Maria Pluta – opiekun Beata Skawińska – Migacz
– Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie: Lena Kilijańska – opiekun Mariusz Kowal
– Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie: Natalia Matyjaszczyk, Paulina Szczygieł, Wiktoria Zyga – opiekun S. Marlena Zabłocka; Małgorzata Piszczatowska – opiekun Jadwiga Tarasiuk
– Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie: Michał Gdula, IgorJaneczek – opiekun Małgorzata Burzyńska; Alicja Wetoszka, Wiktor Gryta – opiekun Marta Widyńska; Nicol Bronisz, Alicja Rafał – opiekun Marzena Łukasiewicz; Karina Szczepaniak – opiekun Marta Mitura; Michał Czerski – opiekun Danuta Iwanek; Aleksander Skrzypiec – opiekun Marta Majchrzak
– Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie: Patrycja Stężycka, Kacper Małyska – opiekunowie: Małgorzata Ślifirczyk, Ewa Czech; Martyna Lal, Małgorzata Misiarz, Michał Ślifirczyk – opiekun Beata Nitychoruk; Zuzanna Tomasiak, Jan Kondrat, Piotr Misiarz, Sebastian Szczęch – opiekunowie: Wiesława Szczygieł, Magdalena Budzyńska; Iga Ćwiklińska, Wiktoria Kawa – opiekun Renata Budzyńska; Wiktoria Siwek, Wiktor Jabłoński – opiekunowie: Anna Muzyka, Karolina Mazurek; Aleksandra Grabowska – opiekun Ilona Skałecka

 

Kategoria „Szkoły podstawowe, klasy IV-VI”
NAGRODY INDYWIDUALNE:
– Szkoła Podstawowa w Annoborze:
Mateusz Snopkowski – opiekun Agnieszka Małyska
– Szkoła Podstawowa w Katarzynie:
Aleksandra Iwan – opiekun Hanna Piskorska
– Szkoła Podstawowa w Kocku: Martyna Kołodziejczuk – opiekun Elżbieta Krakowiak
– Szkoła Podstawowa w Łucce: Wiktoria Gziut, Paweł Peterwas – opiekun Aneta Głębocka – Wysok
– Szkoła Podstawowa w Ostrówku: Nina Drewniak – opiekun Ewa Jaroszyńska
– Szkoła Podstawowa w Poizdowie: Sylwia Osiak – opiekun Maria Anysiewicz
– Szkoła Podstawowa w Rudnie: Paulina Filipek – opiekun Jadwiga Gajowniczek
– Szkoła Podstawowa w Skrobowie: Kornelia Kwaśna – opiekun Dorota Szczuchniak
– Szkoła Podstawowa w Woli Sernickiej: Karolina Korsacka – opiekun Magdalena Bednarczyk
– Szkoła Podstawowa w Woli Skromowskiej: Katarzyna Kowalczyk – opiekun Elżbieta Krakowiak
– Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie: Natalia Strzelec, Kuba Paziak – opiekun Mariusz Kowal
– Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie: Oliwia Cyranek – opiekun Izabella Dybała
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie: Ola Mazur – opiekun Marcin Wróblewski; Julia Bronisz – opiekun Agnieszka Bartoń; Anna Romanowska – opiekunowie: Agnieszka Bartoń, Bogumiła Antoniak
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie: Alicja Smęt – opiekun Maria Dzięgiel
– Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie: Julia Tomasiak, Aleksandra Paśnik, Bartłomiej Małecki, Ilona Kubera, Kamil Mitura, Agnieszka Guz, Krystian Siwek – opiekun Anna Dudziak
NAGRODA ZBIOROWA
Szkoła Podstawowa w Annoborze: Amelia Wolińska, Weronika Porzak, Katarzyna Majewska, Daniel Bordzoł, Kamil Budzyński, Amadeusz Hawrył – opiekun Agnieszka Małyska

Kategoria „Gimnazja”
NAGRODY INDYWIDUALNE:
– Zespół Szkół w Firleju:
Laura Włoch – opiekun Anna Kruczek
– Gimnazjum w Kocku: Katarzyna Jurkiewicz – opiekun Elżbieta Krakowiak
– Gimnazjum nr 1 w Lubartowie: Aleksandra Borowicz – opiekun Anna Kubicka; Paulina Romanowska – opiekunowie: Amalia Romanowska, Mirosława Rusznica
– Gimnazjum nr 2 w Lubartowie: Anna Olejniczek – opiekun Edyta Kosik

 

 

sp4 konkurs papieski_56 sp4 konkurs papieski_55 sp4 konkurs papieski_54 sp4 konkurs papieski_53 sp4 konkurs papieski_52 sp4 konkurs papieski_51 sp4 konkurs papieski_50 sp4 konkurs papieski_49 sp4 konkurs papieski_47 sp4 konkurs papieski_46 sp4 konkurs papieski_45 sp4 konkurs papieski_44 sp4 konkurs papieski_43 sp4 konkurs papieski_42 sp4 konkurs papieski_41 sp4 konkurs papieski_40 sp4 konkurs papieski_39 sp4 konkurs papieski_37 sp4 konkurs papieski_36 sp4 konkurs papieski_34 sp4 konkurs papieski_33 sp4 konkurs papieski_32 sp4 konkurs papieski_31 sp4 konkurs papieski_30 sp4 konkurs papieski_29 sp4 konkurs papieski_28 sp4 konkurs papieski_27 sp4 konkurs papieski_26 sp4 konkurs papieski_25 sp4 konkurs papieski_24 sp4 konkurs papieski_23 sp4 konkurs papieski_22 sp4 konkurs papieski_21 sp4 konkurs papieski_20 sp4 konkurs papieski_18 sp4 konkurs papieski_17 sp4 konkurs papieski_16 sp4 konkurs papieski_15 sp4 konkurs papieski_14 sp4 konkurs papieski_13 sp4 konkurs papieski_12 sp4 konkurs papieski_11 sp4 konkurs papieski_10 sp4 konkurs papieski_09 sp4 konkurs papieski_08 sp4 konkurs papieski_07 sp4 konkurs papieski_06 sp4 konkurs papieski_05 sp4 konkurs papieski_04

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (5968).


Skontaktuj się z autorem

Komentarze do artykułu (2)

  1. Krzysztof:

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=K5UA4EVL0lk

  2. Krzysztof:

    Katalog prac nagrodzonych.

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.