W dziale | Fakty

Przekaż 1% podatku dla Przedszkola nr 1 w Lubartowie

Opublikowany 17.03.2017

Przedszkole Miejskie nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubartowie od wielu lat łączy ideę wychowania, zabawy i rozwoju dzieci z niepełnosprawnością wśród dzieci zdrowych.

Obecnie do przedszkola uczęszcza 20 dzieci z różnego rodzaju niepełnosprawnością. Nie zbieramy środków na ich indywidualne konta, ale pragniemy zakupić dla nich niezbędny sprzęt i pomoce dydaktyczne. Ponadto chcielibyśmy sprawić radość naszym wychowankom i wymienić zabawki na placu zabaw.

Budżet przedszkola jest ograniczony, nie pozwala na szerokie inwestycje związane z rozwojem naszych dzieci. Dotychczas za pośrednictwem Stowarzyszenia „Pro Educatio” w Ostrowie Lubelskim z 1% podatku udało się zakupić: pomoce dydaktyczne, zabawki, meble dla dzieci do sal zajęć, zabawki na plac zabaw oraz rolety okienne. Gdyby nie Państwa pomoc i otwartość serca wiele z tych inwestycji nie udałoby się zrealizować.

W jaki sposób możesz przekazać 1%

1% możesz przekazać wpisując w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za 2016 rok numer KRS 0000211180, a w kolejnej jako cel szczegółowy, dopisek: „Przedszkole Nr 1 w Lubartowie”.

Dziękujemy Państwu

Naszym dotychczasowym Darczyńcom, Przyjaciołom przedszkola, wszystkim Państwu bardzo serdecznie dziękujemy.

Mamy nadzieję, że w tym roku również zechcecie Państwo scedować swój odpis podatku włączając się osobiście w społeczny nurt niesienia pomocy naszym milusińskim i placówce.

Składamy też gorące podziękowania Stowarzyszeniu Inicjatyw „Pro Educatio” za okazaną pomoc, a także wszystkim, którzy wspomagają nas w różnych formach
w ciągu całego roku. Niech uśmiech dzieci będzie wyrazem z serca płynącej wdzięczności.

Rada Rodziców

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (4619).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.