W dziale | Fakty

Przypominamy: W niedzielę wybierzemy nowego radnego

Opublikowany 05.09.2017

10 września zostaną przeprowadzone wybory uzupełniające w okręgu nr 7 w Lubartowie. Mieszkańcy wybiorą nowego radnego, który zastąpi Piotra Skubiszewskiego.

Zarządzenie w sprawie wyborów uzupełniających w okręgu nr 7 w Lubartowie wydał Wojewoda Lubelski. Nowo wybrany radny ma zastąpić Piotra Skubiszewskiego, który złożył mandat radnego z uwagi na wygraną w konkursie na stanowisko inspektora wojewódzkiego w Wydziale Prawnym Nadzoru i Kontroli w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie. Po zatrudnieniu w tym urzędzie nie mógł sprawować jednocześnie mandatu radnego. 

O mandat ubiega się 4 kandydatów: Marcin Bajer, zgłoszony przez KWW Niezależni Razem, lista nr 1; Grzegorz Szyszko, zgłoszony przez KWW Wspólny Lubartów, lista nr 2; Mariusz Szczygielski, zgłoszony przez KWW Prawica Lubartowska, lista nr 3; Tomasz Krówczyński, zgłoszony przez KWW Wspólnota Lubartowska, lista nr 4.

Siedziba komisji wyborczej mieści się w budynku Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej przy ul. Parkowej 6. Głosować mogą mieszkańcy okręgu nr 7, w skład którego wchodzą ulice: Akacjowa, Bukowa, Chmielna, Cisowa, Dębowa, Jesionowa, Kasztanowa, Nadrzeczna, Osikowa, Sławińskiego, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa.

SN

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6549).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.