„Puchar Sprintu” w Puławach

18 grudnia w Puławach miały miejsce kolejne zawody pływackie „Puchar Sprintu”.Udział w nich wzięły 4 zawodniczki LKP Skalar: Karolina Polkowska, Antonina Polkowska, Kaja Wróblewska, Milena Waśkowicz.Kaja Wróblewska startowała w trzech kategoriach: 50 m stylem motylkowym-zajęła miejsce I ,50 m stylem dowolnym-zajęła miejsce III, 50 m stylem grzbietowym zajęła miejsce II. Antonina Polkowska startowała w kategorii 50 m stylem grzbietowym i zajęła miejsce XIV. Natomiast Karolina Polkowska startowała w dwóch kategoriach: 50 m stylem dowolnym – zajęła miejsce XVIII,50 m stylem grzbietowym zajęła -miejsce VII. Milena Waśkowicz startowała w trzech kategoriach :50 m stylem dowolnym-zajęła miejsce II,50 m stylem klasycznym-zajęła miejsce I,50 m stylem grzbietowym-zajęła miejsce III. W klasyfikacji generalnej Kaja zajęła miejsce III, a Milena miejsce II. Przed Kają oraz Mileną został ostatni w tym roku start 22 grudnia na zawodach „O Puchar Konrada Czerniaka” w Lublinie. Wyjazd oraz starty możliwe były dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy Miasta Lubartów oraz Ministerstwa Sportu z programu „Klub”.

Materiał: LKP Skalar