W dziale | Fakty

Radość przez sport

Opublikowany 24.08.2016

Radość przez sporta” to hasło imprezy zorganizowanej 24 sierpnia na boisku przy ul. Parkowej przez Klub Aktywnych ART – FIT oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Do współpracy przyłączyli się członkowie Rady Seniorów Miasta Lubartów.

 

– Spotykamy się na czwartej edycji „Radości przez sport”. Serdecznie witam pana burmistrza, który co roku dofinansowuje tę imprezę i dzięki temu możemy się bawić. Mam nadzieję, że dzisiejszy dzień będzie dniem pełnym atrakcji sportowych i niezapomnianych wrażeń – mówiła Aleksandra Berger z Klubu ART – FIT.

DSC_6515

– Pozdrawiam wszystkich uczestników spotkania „Radość przez sport”. Przyszliśmy tutaj, aby nauczyć się od Was tej radości, bo jak wiemy receptą na długie życie jest radość i uśmiech. Chcemy wspólnie z organizatorami popatrzeć jak uczestniczycie w konkurencjach sportowych i cieszycie się z tego. Dziękuję za zaproszenie na to spotkanie i życzę dużo radości, żadnej kontuzji i dobrej zabawy – mówił burmistrz Janusz Bodziacki. W imprezie uczestniczyli podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Lubartowie oraz dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Fantazja. Rozgrzewkę w rytmie zumby poprowadziła Ewa Oleksińska. Najmłodsi brali udział w zabawach z piłką i torze przeszkód. Dzieci miały też okazję poznać pracę ratowników medycznych i obejrzeć samochód ratownictwa medycznego. Natomiast dla grup z ŚDS były zawody nordic walking wokół stawu i rzut piłką palantową. Na zakończenie uczestnikom wręczono dyplomy, puchary i upominki ufundowane przez Urząd Miasta Lubartów.

Sylwia Nowokuńska

 

Wyniki zawodów:

w marszu nordic walking:

kategoria kobiety:

I miejsce – Renata Wolska

II miejsce – Dorota Olejnik

III miejsce – Anna Zbiciak

dobry wynik uzyskała też Monika Tchórz

 

kategoria mężczyźni:

I miejsce – Jarek Czarnecki

II miejsce – Piotr Nowak

III miejsce – Radosław Ozon

dobry wynik uzyskał też Andrzej Nagietowicz

w konkurencji rzutów piłką palantową najdalej rzucili: Anna Zbiciak i Darek Stanisławski

DSC_6474DSC_6476DSC_6622DSC_6479DSC_6487DSC_6502DSC_6499DSC_6518DSC_6521DSC_6580DSC_6572DSC_6618DSC_6616

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7340).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.