W dziale | Fakty

Skorzystaj z basenu bezpłatnie

Opublikowany 10.08.2017

Bezpłatne zajęcia dla dzieci z klas I-III ze Szkół Podstawowych z miasta Lubartowa (są wolne miejsca)
Lubartowski Klub Pływacki SKALAR serdecznie zaprasza dzieci z klas I-III ze Szkół Podstawowych z miasta Lubartowa na bezpłatne zajęcia z nauki i doskonalenia pływania. Zajęcia odbywać się będą od października do grudnia 2017 r. na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie przy ul. 1-go Maja 66/74. Godziny zajęć będą ustalone i podane na stronie internetowej klubu www.lkp-skalar.pl w zakładce aktualności (będą to godziny popołudniowe). Zajęcia realizowane będą w związku z Ogólnopolskim Projektem Ministerstwa Sportu i Turystyki pt. „Umiem pływać” przy współudziale Gminy Miasta Lubartów.
Zapisywać dzieci do projektu można elektronicznie smsem pod nr telefonu 502639591 lub drogą mailowąlkp_skalar@onet.pl w treści: Projekt Umiem pływać, imię i nazwisko dziecka, szkoła, klasa (np. III c). Jeżeli jest zgłoszenie mailowe proszę podać nr telefonu kontaktowy.
Decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc jest ograniczona!!! Harmonogram zajęć oraz lista uczestników będą dostępne wkrótce na stronie internetowej www.lkp-skalar. W sprawie projektu głównym źródłem informacji będzie strona klubowa www.lkp-skalar.pl. Prosimy na pierwsze zajęcia przynieść wypełnioną deklarację oraz podpisany regulamin przez opiekuna (dostępne są poniżej do pobrania).

Serdecznie zapraszamy
LKP SKALAR

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (4722).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.