W dziale | Fakty

Sportowe drużyny z II LO

Opublikowany 12.02.2016

Drużyna dziewcząt z II Liceum Ogólnokształcącego im. P. Firleja w Lubartowie sięga po najwyższe miejsca w kolejnych rozgrywkach tenisa stołowego. Inne drużyny także świetnie sobie radzą w sportowej rywalizacji szkół.

4 lutego w Kocudzy zostały rozegrane Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym – Licealiada 2016. W kategorii dziewcząt świetnie wypadła drużyna z II LO, zdobywając brązowy medal. Dagmara Baranowska, Wiktoria Piskorska i Małgorzata Zgodzińska były bezkonkurencyjne w poprzednich fazach rozgrywek, zajmowały I miejsca w Mistrzostwach Powiatu i Mistrzostwach Rejonu w Drużynowym Tenisie Stołowym.

Drużyna chłopców z II LO wywalczyła w tenisie stołowym II miejsce podczas Mistrzostw Powiatu i V miejsce w Mistrzostwach Rejonu. Opiekunem obu drużyn jest Małgorzata Czarniecka.

Drużyny z II LO z dużymi sukcesami rywalizują także w innych dyscyplinach. W Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców reprezentacja szkoły zajęła III miejsce, a w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt drużyna z II LO także zajęła III miejsce.

Wszystkim drużynom gratulujemy!

AOdziewczyny tenis - zwyciężczynie

pn reczna t2 tenis

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7605).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.