W dziale | Fakty

Spotkania autorskie z Krzysztofem Nowakowskim

Opublikowany 17.02.2016

Krzysztof Nowakowski, podróżnik, właściciel jednego z największych psich zaprzęgów w Polsce, uczestnik Syberiady, bloger i autor książki „23 kilometr” odwiedzi Lubartów 4 kwietnia. Autor opowie o swojej pasji, miłości do podróży oraz nowej książce. Spotkanie zaplanowano o godz. 16.00. w Lubartowskim Ośrodku Kultury.

 

– Zapraszam wszystkich na to spotkanie i premierę mojej książki. „23 kilometr”. Jest to opowieść o niekończącej się podróży psim zaprzęgiem przez życie. Coś Wam powiem: czasy takie jakieś nerwowe, ludzie się ciągle kłócą, jedni są za, inni przeciw. Jednym się podoba, innym wcale nie. Demonstracje, awantury, hejt wszędzie i przeciwko wszystkim. Diabli wiedzą co będzie dalej. Dlatego mówię Wam, wpadajcie na nasze spotkania. Posiedzimy, pogadamy o czymś miłym i ciekawym. Oderwiemy się choć na trochę od problemów codziennego życia, przeniesiemy w inny, lepszy świat – mówi Krzysztof Nowakowski.

Jest on jedynym podróżnikiem w Polsce, który wraz z żoną Darią objechał dookoła swoim psim zaprzęgiem największe zamarznięte jezioro za kołem podbiegunowym (Inari w Laponii). Trwająca 3 dni podróż i 300 kilometrów w zimnie pozostawiły niezapomniane wspomnienia oraz podróżnicze plany, które nadal realizuje. Małżeństwo jako jedyne także organizuje prelekcje, wycieczki i spotkania z psami zaprzęgowymi.

EJknkn2kn3

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7605).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.