W dziale | Fakty

Turniej badmintona

Opublikowany 13.03.2014

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie oraz Gimnazjum nr 1 w Lubartowie, zapraszają na turniej badmintona w kategorii open. Impreza jest zaplanowana na niedzielę 23 marca w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 (wejście od ul. Obywatelskiej).kometka1

Badminton – to dla większości gra typowo rekreacyjna. Jednak Ci, którzy zetknęli się z jej przepisami i próbowali powalczyć na boisku potwierdzą, że nie jest tak łatwo. Dotyczy to choćby prawidłowo wykonanej zagrywki, ustawienia na boisku i taktyki gry. A wysiłek włożony w grę jest bardzo duży. Badminton wyrabia sprawność ogólną, zwinność i koncentrację oraz – przy wyborze odpowiedniej taktyki – uczy perspektywicznego myślenia.

Ze względów organizacyjnych, prosimy wszystkich chętnych o zapisywanie się do udziału w turnieju osobiście w siedzibie MOSiR (ul. Rynek II 1) lub telefonicznie 501 943 818, do dnia 19 marca 2014 r. Godzina rozpoczęcia turnieju zostanie podana po zakończeniu zapisów, w dniu: 20.03.2014 r. na stronie: www.mosirlubartow.pl.

fot.PeO

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (918).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.