W dziale | Fakty

Uderzyła w drzewo

Opublikowany 11.04.2016

Oficer Prasowy Komendy Powiatowej PSP w Lubartowie informuje,
że w okresie od dnia
04.04. do 10.04. na terenie chronionym przez komendę miało miejsce 29 zdarzeń, w tym 24 pożary, 4 miejscowe zagrożenia oraz 1 alarm fałszywy.

 

W dniu 05.04. o godz. 19:59 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Lubartowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze kotłowni w budynku mieszkalnym w miejscowości Rozkopaczew, gm. Ostrów Lubelski. Zapaleniu uległo drewno składowane w pobliżu kotła. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu gaśniczego wody oraz oddymieniu całego budynku mieszkalnego. W działaniach brało udział 5 zastępów straży pożarnej: dwa z JRG Lubartów, JRG Łęczna, OSP Rozkopaczew I i OSP Ostrów Lubelski.

W dniu 10.04. o godz. 10:55 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Lubartowie wpłynęło zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych pod wiaduktem kolejowym w Wandzinie. Nie było osób poszkodowanych. W wyniku zdarzenia jeden pas jezdni został zablokowany. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu instalacji elektrycznych w pojazdach. W działaniach brały 2 zastępy straży pożarnej z JRG Lubartów i OSP Wólka Rokicka.

Serniki_Łucka10 kwietnia o godz. 11:21 na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Łucka Kolonia, a Sernikami miało miejsce kolejne zdarzenie w komunikacji drogowej. Kierująca autem prawdopodobnie straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo. Wydostanie kierowcy, jak i drugiej osoby podróżującej autem wymagało interwencji straży pożarnej. W działaniach brały udział 3 zastępy straży pożarnej: dwa z JRG Lubartów i OSP Nowa Wola.

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7104).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.