W dziale | Fakty

W sklepie wypił 0,7 litra wódki na raz

Opublikowany 13.02.2017

Na nietypowy sposób kradzieży alkoholu wpadł 46-letni mieszkaniec gm. Serniki. W jednym z marketów w Lubartowie wypił 0,7 litra wódki na raz z butelki na terenie sklepu. Trafił do szpitala, a następnie do wytrzeźwienia do lubartowskiej komendy. Po 10 godzinach od wypicia wódki mężczyzna był jeszcze pod wpływem prawie 5 promili alkoholu.

W niedzielę kilka minut po godzinie 8.00 policjanci z Lubartowa dostali informację o zatrzymaniu złodzieja w jednym z marketów. Kiedy mundurowi dotarli na miejsce okazało się, że 46-letni mieszkaniec gminy Serniki próbował ukraść butelkę wódki o pojemności 0,7 litra. Kiedy został zatrzymany przez pracownika ochrony wypił cały alkohol „na raz” prosto z butelki. W trakcie interwencji mężczyzna ten zaczął tracić przytomności i trafił do szpitala gdzie została mu udzielona pomoc.

O godzinie 18.00 mężczyzna był już na tyle „trzeźwy”, że zaczął awanturować się na terenie Izby Przyjęć lubartowskiego szpitala i mocno dawał się we znaki personelowi. Wezwani na miejsce policjanci zdecydowali o zatrzymaniu 46-latka do wytrzeźwienia. Badania alkomatem wykazały, że po blisko 10-godzinach od wypicia wódki miał jeszcze w organizmie 4,7 promila alkoholu. Zaskoczonym policjantom mówił, że nie jest to w jego przypadku nic nadzwyczajnego i z pewnością w życiu miał już „lepsze wyniki”. Mężczyzna nadal trzeźwieje w pomieszczeniach lubartowskiej komendy. Po wszystkim odpowie za kradzież.

G.P.

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7605).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.