W dziale | Fakty

Wielki sukces ucznia Szkoły Podstawowej nr 4

Opublikowany 06.03.2015

Dobiegł końca wojewódzki etap konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2014/2015. Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie, jako jedyna w naszym mieście i powiecie lubartowskim, ma laureata z dwóch przedmiotów.

Konrad Guz, uczeń klasy VIa, przygotowywany pod kierunkiem nauczycielki matematyki – Bożeny Stępień, został laureatem konkursu przedmiotowego z matematyki. Ponadto uczeń ten został również laureatem konkursu tematycznego z historii, do którego przygotowywała go pani Anna Krzyżanowska, nauczycielka języka polskiego i historii. Te szczególne osiągnięcia zwalniają Konrada z obowiązku przystąpienia do sprawdzianu po szkole podstawowej w części matematyczno – polonistycznej i otrzymuje on maksymalną liczbę punktów.

– Naszemu laureatowi darmową edukację na poziomie gimnazjum i liceum proponuje już jedna z najlepszych szkół prywatnych w Lublinie – informuje Krzysztof Świć, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie. – Gratuluję takich wspaniałych osiągnięć i życzę dalszych sukcesów uczniowi, rodzicom i nauczycielkom.

SONY DSC

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (8200).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.