Wojewódzki Turniej Młodzików i OPEN

Udanymi zawodami dla juniorów  był dwudniowy Turniej Wojewódzki rozegrany w dniach 1-2 lipca w Starostwie Powiatowym w Lublinie. Rywalizowano w dwóch grupach turniejowych tempem 30 minut na partię dla zawodnika plus 30 sekund bonusu za ruch – do lat 10 oraz powyżej 10 lat. Dobrze spisali się zawodnicy LUKS Lubartów. Do lat 8 drugie miejsce wywalczył Kacper Czuchryta, do lat 10 pierwsze miejsce zajął Wiktor Opolski, trzeci był Eryk Trąbka, czwarty Artur Gryzio, szósty Mateusz Fekner, siódmy Aleks Petkowicz. Klasyfikacje dziewcząt do lat 14 wygrała Agata Michaluk, w kategorii chłopców do lat 16 drugi  był Krzysztof Marzęda, w kategorii chłopców do lat 18 drugie miejsce zajął Adrian Matyjaszczyk. W kategorii open Andrzej Rogoza był 12, Piotr Opolski zajął 28 miejsce.