W dziale | Fakty

Wrzucił do Wieprza martwą kurę?

Opublikowany 16.03.2013

Za zanieczyszczenie rzeki Wieprz odpowie 71 – letni mieszkaniec gminy Serniki. Mężczyzna wrzucił do wody śmieci. Zauważył to przypadkowy przechodzień i zrobił zdjęcia. Dzięki temu policjanci nie mieli problemów z identyfikacją mężczyzny.
Do zdarzenia doszło w miejscowości Serniki. Przy rzece Wieprz zatrzymał się osobowy volkswagen. Wysiadł z niego starszy mężczyzna i z mostu wrzucił do rzeki wypchany worek. Pospiesznie wrócił do auta i odjechał. Jednak nie pozostał anonimowy. Wszystko widział przechodzący nieopodal młody mężczyzna. Próbował jeszcze zatrzymać wandala, jednak nie zdążył. Zrobił natomiast telefonem komórkowym zdjęcia mężczyzny i jego samochodu. Potem o wszystkim zawiadomił policję i przekazał fotografie, które zrobił.
   Mundurowi nie mieli problemu z ustaleniem sprawcy wykroczenia. Okazał się nim 71 – letni mieszkaniec gminy Serniki. Mężczyzna przyznał, że wrzucił do rzeki worek. Jednak jak twierdził, nie było w nim śmieci ,a martwa kura. Teraz sprawą 71 – latka zajmie się sąd. Grozi mu kara grzywny.
GP

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7026).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.