W dziale | Fakty

Wyniki Miejskiego Konkursu Recytatorskiego Strofy Miłości

Opublikowany 25.02.2020

Jury w składzie: Agnieszka Karpińska (przewodnicząca), Piotr Opolski, Marek Danielkiewicz (sekretarz) i Anna Borzęcka po wysłuchaniu recytatorów z lubartowskich szkół podstawowych i średnich (116 zgłoszeń) postanowiło nagrodzić książkami następujących uczniów.

1. Julian Machnikowski, kl. II – Szkoła Podstawowa nr 3 – opiekun p. Marta Majchrzak
2. Antoni Kozak, kl. II – Szkoła Podstawowa nr 3 – opiekun p. Marta Widyńska
3. Weronika Puzon, kl. III – Szkoła Podstawowa nr 3 – opiekun p. Krystyna Bunia – Maleszyk
4. Zuzanna Ziniuk, kl. II – Szkoła Podstawowa nr 1 – opiekun p. Renata Stawinoga
5. Aleksandra Jaroszyńska, kl. II – Szkoła Podstawowa nr 1 – opiekun p. Dorota Rola
6. Aleks Sieńczak, kl. II – Szkoła Podstawowa nr 4 – opiekunowie p. Beata Lubińska – Sagan i p. Paulina Marzec

Nagrody książkowe będą do odebrania za pokwitowaniem w dniu 24 i 25 lutego br. (poniedziałek i wtorek) w siedzibie Lubartowskiego Ośrodka Kultury.

WYRÓŻNIENIA:
Natasza Lis , kl. I – Szkoła Podstawowa nr 3 – opiekun p. Danuta Bogusz, Julian Woźniak, kl. I – szkoła Podstawowa nr 3 – opiekun p. Danuta Bogusz, Maja Kisiel, kl. I – Szkoła Podstawowa nr 3 – opiekun p. Emilia Kamińska, Jakub Wesołowski – Szkoła Podstawowa nr 3 – opiekun p. Marta Mitura, Juliusz Zmysłowski, kl. III – Szkoła Podstawowa nr 3 – opiekun p. Anna Wiącek, Aleksandra Kozak, kl. V – Szkoła Podstawowa nr 3 – opiekun p. Aleksandra Pietraszek, Gabriela Kopeć, kl. VI – Szkoła Podstawowa nr 3 – opiekun p. Anna Kubicka, Bartosz Libera, kl. VII – Szkoła Podstawowa nr 3 – opiekun p. Anna Janikowska, Alicja Wetoszka, kl. VIII – Szkoła Podstawowa nr 3 – opiekun p. Cezary Bartoń, Milena Kozieł, kl. II – Szkoła Podstawowa nr 1 – opiekun Danuta Rola, Michał Kukier, kl. II – Szkoła Podstawowa nr 1 – opiekun p. Renata Stawinoga, Lena Włosek, kl. III – Szkoła Podstawowa nr 1 – opiekun p. Jolanta Falkowicz, Weronika Aftyka, kl. II – Szkoła Podstawowa nr 4 – opiekun p. Wiesława Szczygieł, Marek Przytocki, kl. II – Szkoła Podstawowa nr 4 – opiekunowie p. Beata Lubińska – Sagan i p. Paulina Marzec, Weronika Ostrowska, kl. I – II Liceum Ogólnokształcące im. P. Firleja – opiekun p. Agnieszka Opolska, Aleksandra Rozmysł, kl. I – Liceum Ogólnokształcące im. Ks. P. K. Sanguszki – opiekun p. Maria Biernacka Drabik i Natalia Bartkowicz, kl. I – Liceum Ogólnokształcące im. Ks. P. K. Sanguszki – opiekun p. Karolina Oleksiejuk.

 

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7028).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.