W dziale | Fakty

Zagłosuj na super klasę z Lubartowa

Opublikowany 20.11.2017

Klasa II a z Zespołu Szkół nr 2 im. ks. Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie bierze udział w plebiscycie Kuriera Lubelskiego na „Super Klasę” . W konkursie tym mogły wziąć udział klasy ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa lubelskiego. Plebiscyt rozpoczął się 6 listopada i potrwa do dnia 1 grudnia, do godz. 11:59. Do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody: 4-dniowa wycieczka do Strasburga, wejściówki do Manii Skakania oraz do Teatru Andersena.

Klasa z lubartowskiego liceum tak pisze o sobie:

„Jesteśmy klasą IIa o profilu matematyczno-geograficzno-fizycznym z ZS 2. Tworzymy zgraną klasę, a każdy z nas jest ciekawy świata. Startujemy w plebicycie na „Najfajniejszą klasę Lubelszczyzny”, w którym główną nagrodą jest wycieczka do Strasburga. Wygranie takiego plebiscytu pomogłoby nam poszerzyć nasze horyzonty. Jak wiemy podróże kształcą, a my chcemy sie kształcić w każdy możliwy sposób.Głosować można, wysyłając sms o treści KLASA.18 na numer 72355″.

poniżej link do strony z plebiscytem:

http://www.kurierlubelski.pl/plebiscyt/karta/klasa-2a-zespol-szkol-nr-2-im-ksiecia-pawla-karola -sanguszki-w-lubartowie,40628,1712356,t,id,kid.htm l 

SN

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6331).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.