Zagraj w nogę na sali

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie, przystąpił po raz kolejny  do Projektu „Halowa Polska”, w kategoriach: „Futsal + 16 Pro” i „Futsal + 16 Medium”. Halówka2

Rozgrywki regionalne odbędą się 23 lutego w hali Zespołu Szkół  nr 2 w Lubartowie. W każdej z kategorii wystąpi po 6 zespołów (wg kolejności zgłoszeń, z zastrzeżeniem, że pierwszeństwo mają zespoły z Lubartowa).

W kategorii „Futsal + 16 Pro”, wystąpić mogą amatorzy i aktualnie grający zawodnicy.

W kategorii „Futsal + 16 Medium”, występują wyłącznie amatorzy.

Młodzież poniżej 18 roku życia, ale nie młodsza niż lat 16, musi posiadać zgodę rodziców na udział w imprezie.

Drużyna składa się max. z 12 zawodników. Czas gry 20 minut (bez przerwy). Bramki 2×3 m. Szczegółowy regulamin rozgrywek dostępny jest na stronie www.halowapolska.pl

Zgłoszenia do turniejów – na specjalnych drukach – w kategoriach „Futsal + 16 Medium” i „Futsal + 16 Pro”, przyjmowane będą w siedzibie MOSiR, ul. Rynek II 1, do dnia 12 lutego 2014r. Druki zgłoszeń można pobrać w biurze MOSiR lub ze strony www.halowapolska.pl

Przypominamy, że w ubiegłorocznej edycji Projektu „Halowa Polska”, zespół SP nr 3 Lubartów wygrał eliminacje regionalne w kategorii „Futsal Junior” i zajął II miejsce w finale wojewódzkim. Zespoły „Iskra Team” i „Juubilacio”, po zwycięstwach w swoich kategoriach w eliminacjach regionalnych, tj. „Futsal + 16 Medium” i „Futsal + 16 Pro”, zajęły I miejsca w finałach wojewódzkich i występowały w finałach ogólnopolskich.