W dziale | Fakty

Zagraj z Arcymistrzem w Lubartowie

Opublikowany 15.11.2012

Dwóch arcymistrzów zgłosiło swój akces do uczestnictwa w XII Ogólnopolskim Turnieju Szachowym o Puchar Lubartowskiej Spółdzielczości. W tym wicemistrz Związku Radzieckiego z 1986 roku).

Do udziału w turnieju zgłosił się Vladimir Malaniuk z rankingiem 2514 (wielokrotnie uczestniczył w finałach mistrzostw Związku Radzieckiego, największy sukces osiągając w roku 1986 w Kijowie, gdzie zdobył srebrny medal – cyt. za wikipedią). Zgłosił się też Kozakov Michał z rankingiem 2514. Obaj z Ukrainy. Warto dodać, że po raz pierwszy gościliśmy arcymistrza dwa lata temu. Był nim Marcin Dziuba z Zamościa.

Na turniej już zapisało się 55 szachistów. Do końca weryfikowanych zapisów pozostały ponad 24 godziny. Potem wpisowe jest podniesione o 5 zł. Turniej odbędzie się w tę sobotę w Szkole Podstawowej nr 3 w Lubartowie.

Wstęp dla kibiców bezpłatnie. Wpisowe dla zawodników rejestrujących się poprzez formularz http://www.chessarbiter.com/turnieje/2012/ti_980: a) juniorzy do lat 8 – bezpłatnie zł; b) juniorzy do lat 14 oraz seniorzy powyżej 65 lat – 10 zł; c) pozostali – 20 zł. (Arcymistrzowie i mistrzowie międzynarodowi zwolnieni z wpisowego). Osoby, które nie zarejestrują się poprzez formularz lub szachylubartow@tlen.pl do dnia 16 listopada do godziny 18:00, płacą wpisowe w dniu zawodów podwyższone o 5 zł.

Łączna pula nagród finansowych i rzeczowych wynosi 3,5 tys. zł. Zapraszamy

Piotr Opolski

 

ZAPISY I STRONA STARTOWA

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6891).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.