W dziale | Fakty

Świątecznie w Gimnazjum nr 2

Opublikowany 22.12.2015

Stroiki, bombki i lukrowane pierniczki, świeczniki, sianko, kartki świąteczne i inne ozdoby choinkowe oraz czekoladowe mikołaje. To wszystko można było nabyć podczas Kiermaszu Świątecznego, który odbył się w dniach 14-17 grudnia 2015r, w Gimnazjum nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Lubartowie.

Od rana do wieczora, przy dźwiękach pięknych polskich kolęd, wszechobecnym zapachu goździków, cynamonu, cytrusów i igliwia, dziewczęta ze Spółdzielni Uczniowskiej „Karmelka” oferowały przygotowywane od tygodni „cudeńka”. W tej świątecznej scenerii czuć było atmosferę zbliżających się świąt i tylko szkolny dzwonek, od czasu do czasu przypominał, że jeszcze trochę musimy poczekać. Kupowali uczniowie, rodzice, pracownicy szkoły i instytucji mieszczących się w budynku szkoły, a także mieszkańcy Lubartowa i nie tylko. Miłą niespodzianką dla kupujących było obdarowywanie ich dorodnymi, pachnącymi jabłkami. Oczywiście z życzeniami zdrowych i wesołych Świąt. Świątecznie było również na środowych konsultacjach dla rodziców. Oprócz trwającego kiermaszu, Szkolny klub Wolontariusza przygotował cudowne, kolorowe, lukrowane pierniczki. Kolejnym świątecznym akcentem w Gimnazjum nr 2 była Loteria gwiazdkowa, którą już od lat organizuje Spółdzielnia Uczniowska „Karmelka”. Właśnie zakończyła się jej kolejna edycja i z przyjemnością informujemy, że wszystkie mega misie, pieski i inne cenne nagrody tj. zestawy kosmetyków, koszulki, kubki kalendarze i wiele innych znalazły swoich właścicieli. Dziękujemy darczyńcom za wsparcie w organizacji loterii, wszystkim uczestnikom za udział oraz gratulujemy zwycięzcom.

Dochód z powyższych przedsięwzięć przeznaczymy na realizację działań związanych z przystąpieniem naszej szkoły do programu TalentowiSKO.

Małgorzata Wysoczyńska

gimnazjum2_JA_17 gimnazjum2_JA_1 gimnazjum2_JA_2 gimnazjum2_JA_3 gimnazjum2_JA_4 gimnazjum2_JA_5 gimnazjum2_JA_6 gimnazjum2_JA_7 gimnazjum2_JA_8 gimnazjum2_JA_9 gimnazjum2_JA_10 gimnazjum2_JA_11 gimnazjum2_JA_12 gimnazjum2_JA_13 gimnazjum2_JA_14 gimnazjum2_JA_15 gimnazjum2_JA_16

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6754).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.