W dziale | Fakty

ZAPRASZAMY NA FANTASTYKĘ W KLIMACIE SPORTOWEJ RYWALIZACJI

Opublikowany 26.06.2013

Już w najbliższą sobotę 29 czerwca Lubartowski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejną edycję fantastyki w klimacie sportowej rywalizacji.

Fantastyka na Sportowo jest cykliczną imprezą odbywająca się od 5 lat w Lubartowskim Ośrodku Kultury. Głównym celem dwudniowego konwentu i turnieju sportowego jest integracja mieszkańców Lubartowa i okolic z Klubami Fantastyki z całej Polski. Za pozostałe cele organizatorzy stawiają sobie naukę poprzez zabawę, prezentację szeroko pojętej fantastyki oraz sportową rywalizację.
Jak wyglądać będzie FNS 2013? Tegoroczna edycja imprezy jest piątą z kolei, jaką organizujemy w naszym mieście (pierwszy raz we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Lubartowie). Turniej jest podzielony na dwie części. Pierwszego dnia i drugiego dnia każda drużyna rozegra taką samą liczbę meczy w utworzonej przez nas lidze, skomponowanej na podstawie zgłoszonych drużyn. Drugiego dnia odbędą się mecze pucharowe.

W tym roku w turnieju wystartuje aż 8 drużyn z Lubelszczyzny, Lubartowa i okolic.
Klub Fantastyki „Zielony Smok” zaprasza wszystkich do uczestnictwa. Turniej zaczyna się o godz. 11.00 w sobotę 29 czerwca. Poza kibicowaniem, organizatorzy przygotowali dla wszystkich widzów gry i zabawy. O godzinie 17.00 zapraszają do lubartowskiego Ośrodka Kultury na cześć konwentową. Będą konkursy i turnieje najpopularniejszych gier planszowych.
Drugiego dnia (niedziela) finałowe rozgrywki turnieju od godziny 11.00.

fantatyka111

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6898).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.