W dziale | Fakty

Zawody pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów

Opublikowany 17.10.2017

28 października (sobota) w godzinach 9.30-14.00 na pływalni MOSiR Lubartów odbędą się „V Mistrzostwa w pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta Lubartowa”. Organizatorem zawodów jest Lubartowski Klub Pływacki SKALAR przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Lubartowie. Imprezę objął patronatem Burmistrz Miasta Lubartowa Pan Janusz Bodziacki. Najmłodsza kategoria to rocznik 2011 i młodsi, najstarsza natomiast rocznik 2004-2002. W tym roku dodatkowo oprócz konkurencji indywidualnych, będą wyścigi sztafetowe 4x50m. Wstęp bezpłatny po uprzednim zgłoszeniu. Zgłoszenia zawodników wyłącznie drogą elektroniczną pod numerem telefonu 798752693 lub drogą mailową na adres lkp_skalar@onet.pl w treści:

– jeżeli jest zgłoszenie do konkurencji indywidualnych: imię i nazwisko zawodnika, rocznik, klub/szkoła, konkurencje w których będzie startował (np. dowolny, grzbiet),

– jeżeli jest zgłoszenie sztafety: nazwa klubu lub szkoły, imiona i nazwiska zawodników, roczniki.

Zgodę rodziców/opiekunów na udział w zawodach prosimy dostarczyć w dniu zawodów w godzinach 8.00-9.00 do biura zawodów. Biuro zawodów czynne będzie w dniu 28 października 2017 r. od godziny 8.00 i mieścić się będzie przy barku na pływalni. Limit zgłoszeń do 150 uczestników. Decyduje kolejność zgłoszenia elektronicznego.

Dyplomy i medale dla pierwszych trzech zawodników i zawodniczek w każdej konkurencji i kategorii wiekowej oraz medale dla wszystkich uczestników za udział.

Impreza organizowana jest przy wsparciu finansowym Gminy Miasta Lubartów.

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (5099).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.