Złota „Jedynka” w wojewódzkich sztafetach

Opublikowany 16.10.2014

Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe zorganizowano 15 października w  Parku Miejskim w Lubartowie. Na starcie stanęło 74 reprezentacje ze szkół podstawowych, gimnazjalnych  i ponadgimnazjalnych z całego województwa, które przeszły wcześniejsze sito najpierw powiatowych, potem rejonowych zawodów.

Pod opieką Jerzego Walczaka sukces odniosła reprezentacja chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Lubartowa, zdobywając pierwsze miejsce.   Było na „biegowe żyletki”, ekipa z SP  1 wyprzedziła na  finiszu sztafetę z Opola Lubelskiego o zaledwie 2 sekundy.  Dobrym wynikiem poszczycić się mogą również chłopcy z Gimnazjum w  Ostrówku, którzy pod opieką Tomasza Mitury zajęli II miejsce.

Biegi rozgrywano w oddzielnych grupach wiekowych – chłopcy i dziewczęta. Łącznie w zawodach wzięło udział 672 osoby. Zawody rozgrywane były w ramach wojewódzkiego kalendarza imprez sportowych. Organizatorami byli: Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Lublinie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, ZS nr 2, II LO, SP nr 1 i RCEZ w Lubartowie. Każda startująca w zawodach szkoła, otrzymała dyplom. Trzy najlepsze szkoły otrzymały dodatkowo puchary, a reprezentujący ich uczniowie oraz ich opiekunowie – medale. Nagrody wręczał  wiceprezes LW SZS w Lublinie Henryk Grundszok oraz Dyrektor MOSiR Lubartów Janusz Gierach. Największy wkład w przygotowanie i przeprowadzenie imprezy włożyli: Jerzy Walczak – sędzia główny i organizator, Zbigniew Sajda – organizator, Janusz Gierach – organizator, Marek Kitliński -organizator, Beata Sajda – sekretarz, Ryszard Gierach – sędzia startowy, Grzegorz Gradziński – sędzia, Violetta Dessauer – sędzia, pracownicy MOSiR oraz liczna grupa młodzieży z ZS nr 2, RCEZ i II LO w Lubartowie. Organizatorzy za naszym pośrednictwem serdecznie dziękują Urzędowi Miasta w Lubartowie oraz LOK w Lubartowie za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.

PeO

>>>>>>fotogaleria facebooka<<<<<<<<

DSC_9943

WYNIKI KOŃCOWE

IGRZYSKA

DZIEWCZĘTA

MIEJSCE

SZKOŁA

CZAS ŁĄCZNY

OPIEKUN

POWIAT

I

SP nr 2 Tomaszów Lubelski

24,02

Wojciech Przybyła

Zamosć

II

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Kraśnik

24,40

Edyta Szmyrgała

Lublin Powiat

III

SP nr 7 Świdnik

24,57

Anna Zarańska

Chełm

IV

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Janów Lubelski

25,02

Marzena Sadecka

Lublin Powiat

V

SP nr 9 Zamość

25,41

Izabela Kolanus
Joanna G
łębocka

Zamośc

VI

SP nr 1 Łuków

26,13

Ewa Czerkaz

Biała Podlaska

VII

SP Siedliszcze

26,19

Urszula Pawlak

Chełm

VIII

SP nr 1 Puławy

26,31

Agnieszka Kruk

Puławy

IX

SP Kamionka

26,35

Sławomir Szwargoliński

Lubartów

X

SP Rossosz

26,36

Marek Czech

Biała Podlaska

XI

SP nr 51 Lublin

26,42

Emilia Wełna

Lublin Miasto

XII

SP nr 43 Lublin

27,15

Iwona Pajdosz

Lublin Miasto

CHŁOPCY

MIEJSCE

SZKOŁA

CZAS ŁĄCZNY

OPIEKUN

POWIAT

I

SP nr 1 Lubartów

27,49

Jerzy Walczak

Lubartów

II

SP nr 2 Opole Lubelskie

27,51

Tomasz Jasik

Opole Lubelskie

III

SP nr 2 Tomaszów Lubelski

28,16

Rafał Hek

Zamość

IV

SP Cyców

28,33

Dariusz Bednaruk

Chełm

V

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Janów Lubelski

28,46

Włodzimierz Kulpa

Lublin Powiat

VI

SP nr 1 Łuków

28,35

Janusz Rzymowski

Biała Podlaska

VII

SP nr 3 Tomaszów Lubelski

28,55

Waldemar Kołcun

Zamość

VIII

SP nr 9 Biała Podlaska

29,23

Ryszard Więcierzewski

Biała Podlaska

IX

SP nr 28 Lublin

29,24

Mariusz Niedźwiedzki

Lublin Miasto

X

SP nr 5 Kraśnik

30,19

Konrad Szmyrgała

Lublin Powiat

XI

SP nr 7 Świdnik

30,25

Ireneusz Keller

Chełm

XII

SP nr 4 Lublin

31,01

Piotr Kitliński

Lublin Miasto

GIMNAZJADA

DZIEWCZĘTA

MIEJSCE

SZKOŁA

CZAS ŁĄCZNY

OPIEKUN

POWIAT

I

G Komarówka Podlaska

28,24

Grażyna Głowaca

Biała Podlaska

II

Publiczne Gimnazjum nr 2 Puławy

28,51

Beata Goldsztejn

Puławy

III

G nr 1 Tomaszów Lubelski

29,18

Ewa Korkosz

Zamość

IV

G Siedliszcze

29,30

Sylwia Żołnacz

Chełm

V

G nr 1 Terespol

29,35

Grzegorz Machnowski

Biała Podlaska

VI

G nr 2 Tomaszów Lubelski

29,51

Beata Onyszczuk

Zamość

VII

G Cyców

30,11

Zbigniew Pasternak

Chełm

VIII

Publiczne Gimnazjum nr 2 Kraśnik

30,33

Agata Kurlej

Lublin Powiat

IX

G nr 16 Lublin

30,38

Iwona Greguła-Fit

Lublin Miasto

X

Publiczne Gimnazjum Goraj

31,16

Agnieszka Pić

Lublin Powiat

XI

G nr 1 Lubartów

31,19

Zbigniew Stasiak

Lubartów

XII

G nr 9 Lublin

31,39

Piotr Rodak

Lublin Miasto

CHŁOPCY

MIEJSCE

SZKOŁA

CZAS ŁĄCZNY

OPIEKUN

POWIAT

I

G nr 2 Łuków

30,19

Filip Robert

Biała Podlaska

II

G Ostrówek

30,42

Tomasz Mitura

Lubartów

III

G nr 2 Tomaszów Lubelski

30,54

Tomasz Wawrzusiszyn

Zamość

IV

G Siedliszcze

30,56

Krzysztof Dyszewski

Chełm

V

Gimnazjum Publiczne

nr 1 Terespol

31,29

Grzegorz Jakuszko

Biała Podlaska

VI

G Cyców

31,53

Joanna Nowaczek

Chełm

VII

G Wola Sernicka

31,54

Leszek Łotys

Lubartów

VIII

G nr 1 Tomaszów Lubelski

32,07

Mirosław Fus

Zamość

IX

G nr 11 Lublin

32,30

Piotr Konopka

Lublin Miasto

X

G Garbów

32,31

Wojciech Janczyk

Lublin Powiat

XI

G nr 5 Lublin

32,41

Piotr Żurowicz

Lublin Miasto

XII

Gimnazjum Publiczne nr 1 Kraśnik

32,48

Wiesława Pomykalska

Lublin Powiat

LICEALIADA

DZIEWCZĘTA

MIEJSCE

SZKOŁA

CZAS ŁĄCZNY

OPIEKUN

POWIAT

I

III LO Lublin

28.04

Jerzy Chmielarz

Lublin Miasto

II

I LO Biała Podlaska

28.23

Maciej Hetmańczyk

Biała Podlaska

III

V LO Lublin

28.32

Andrzej Dubielis

Lublin Miasto

IV

ZS nr 3 Puławy

28.39

Ryszard Ścibior

Puławy

V

I LO Puławy

29.13

Justyna Kowalczyk

Puławy

VI

I LO Zamość

29.16

Grażuna Mandziuk

Zamość

VII

LO im. ONZ Biłgoraj

29.24

Izabela Skakuj

Lublin Powiat

VIII

ZS nr 1 Tomaszów Lubelski

29.26

Krzysztof Wróbel

Zamość

IX

ZS B i O Biłgoraj

29.53

Ireneusz Zarczuk

Lublin Powiat

X

LO Wisznice

30.02

Piotr Osipiuk

Biała Poslaska

XI

II LO Chełm

30.40

Joanna Kita

Chełm

CHŁOPCY

MIEJSCE

SZKOŁA

CZAS ŁĄCZNY

OPIEKUN

POWIAT

I

RCEZ Biłgoraj

52.24

Adam Osuch

Lublin Powiat

II

I LO Biała Podlaska

52.36

Maciej Hetmańczyk

Biała Podlaska

III

V LO Lublin

53.14

Andrzej Dubielis

Lublin Miasto

IV

ZS nr 4 Tomaszów Lubelski

53.47

Mirosław Drzewosz

Zamość

V

ZS nr 3 Tomaszów Lubelski

53.53

Piotr Korkosz

Zamość

VI

I LO Łuków

54.01

Anna Krzyszycha

Biała Podlaska

VII

ZS nr 3 Kraśnik

54.08

Zbigniew Biały

Lublin Powiat

VIII

ZS nr 1 Dęblin

54.09

Artur Pacholski

Dęblin

IX

ZS nr 2 Lubartów

54.17

Marek Kitliński

Lubartów

X

ZS nr 1 i II LO Włodawa

54.41

Grzegorz Kryjak

Chełm

XI

III LO Chełm

55.33

Piotr Moliński

Chełm

XII

XXI LO Lublin

56.14

Anna Majerska

Lublin Miasto

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6119).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.